تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.
فوتبال گیت (۲۷)

سپاهان و نویدکیا؛ اصفهان می‌خواهد تاج و تخت فوتبال را از تهران پس بگیرد!

به عنوان مقدمه‌ای بر شروع لیگ برتر فوتبال ایران سجاد شجاعی در یادداشت‌های کوتاهی به مرور وضعیت تیم‌های مدعی در آستانه لیگ پرداخته است. دومین مدعی بزرگ لیگ قطعا سپاهان اصفهان است!

کد خبر: ۱۱۲۰۲۷
۱۳:۵۲ - ۲۷ مهر ۱۴۰۰

سپاهان نوید کیا مدعی قهرمانی

دیدارنیوز _ سجاد شجاعی*: شاید اگر هر تیمی جز پرسپولیس در فصل گذشته برای قهرمانی با سپاهان رقابت میکرد، سه هفته پیش از اتمام فصل رقابت را به زرد پوشان اصفهانی واگذار کرده بود و این شاگردان محرم نویدکیا بودند که جام قهرمانی لیگ بیستم را بالای سر می‌بردند، اما حضور رقیبی بنام پرسپولیس که سال‌های طلایی خود را پشت سر می‌گذارد، نویدکیا را در اولین تجربه مربی گری اش از رسیدن به قهرمانی ناکام گذاشت تا سپاهانی‌ها عزم خود را برای اتمام کار نیمه تمام فصل قبل جزم کنند.


بیشتر بخوانید: خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!


نویدکیا تیم خوب و یکدستی داشت که حالا به مدد برخورداری از امکانات مالی مجموعه فولاد مبارکه توانسته آن را تقویت هم بکند و خرید‌های خوبی را در فصل نقل و انتقالات انجام دهد. آن‌ها اگر چه پیام نیازمند، محمد محبی، احسان حاج صفی، شایان مصلح و کی‌روش استنلی را از دست دادند، اما با خرید شهریار مغانلو از تیم رقیب و جذب بازیکنان آماده فصل قبل مثل فرشاد احمدزاده، مسعود ریگی، نیما میرزازاد و البته خرید یک گلر خارجی بنام کریستفر نت، بخوبی توانستند جای خالی بازیکنان از دست داده را پر کنند و آماده حضور پر قدرت در فصل آتی لیگ برتر شوند.

شاگردان نوید کیا در دیدار‌های تدارکاتی که در این دو هفته داشتند هم تیم قدرتمندی نشان دادند و چند پیروزی پرگل برابر رقبا بدست آوردند که باید دید قادر خواهند بود همین روند را در مسابقات رسمی و لیگ هم ادامه دهند یا نه!

در هر صورت باید سپاهان را یکی از مدعیان جدی قهرمانی در لیگ بیست و یکم بدانیم و نویدکیا هم خیلی امیدوار است بتواند در دومین فصل حضور روی نیمکت زرد پوشان اصفهانی، قهرمانی‌های دوران فوتبالش را این بار در کسوت مربی با تیم محبوبش جشن بگیرد.

**«فوتبال گیت» عنوان ستونی است از سجاد شجاعی روزنامه‌نگار در مجموعه رسانه‌ای دیدار که به مرور متن و حاشیه فوتبال ایران اختصاص دارد. 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر