تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
در گردهمایی استان فارسی‌های مقیم تهران مطرح شد:

تجربه موفق مشیز در شیراز هم اجرایی می‌شود

به دلیل تجربه موفق مشیز در استان‌های کرمان، زاهدان، بوشهر و قزوین، اولین مرکز شبه خانواده وابسته به موسسه مشیز در استان فارس و در شهرستان شیراز به زودی راه اندازی خواهد شد و تعدادی از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست را تحت پوشش خود در خواهد آورد.. همچنین در آینده نزدیک، مراکز بومهن، شهرری، فردیس، یزد، همدان و هرمزگان نیز راه اندازی خواهند شد.

کد خبر: ۲۹۴۹۴
۱۱:۱۰ - ۲۲ تير ۱۳۹۸

دیدارنیوزـ سومین گردهمایی استان فارسی‌های مقیم تهران در سالن وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد. در این گردهمایی، آقای مرادی مسئول مشارکت‌های مردمی موسسه خیریه کوثر مشیز با اشاره به فعالیت‌های این موسسه، از راه اندازی اولین مرکز شبه خانواده وابسته به موسسه مشیز در استان فارس و در شهرستان شیراز خبر داد.

وی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد موسسه مشیز در زمینه‌های حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست در قالب شبه خانواده، مراکز درمانی، نگهداری و آموزش معلولین و همچنین مراکز توانبخشی و آموزشی، به کسب مقام مشاوره‌ای سازمان ملل متحد و نشان زرین مسئولیت اجتماعی در کشور اشاره کرد و گفت: تاکنون و در مدت بیش از ۲۵ سال فعالیت موسسه مشیز، ۱۷۲۰ کودک در مراکز این موسسه پذیرش شده اند که ضمن تربیت، دسترسی به امکانات آموزشی و تفریحی و هر آنچه لازمه یک زندگی است برای آنان فراهم شده است و بسیاری از آنان توانسته اند در مقاطع عالی به تحصیل بپردازند که به عنوان نمونه، یکی از فرزندان تحت پوشش در طی روز‌های اخیر، موفق شده است در رشته تخصصی قلب و عروق یکی از دانشگاه‌های دولتی پذیرفته شود.

مرادی با اعلام موافقت بهزیستی برای گسترش فعالیت‌های موسسه مشیز گفت: به دلیل تجربه موفق مشیز در استان‌های کرمان، زاهدان، بوشهر و قزوین، اولین مرکز شبه خانواده وابسته به موسسه مشیز در استان فارس و در شهرستان شیراز به زودی راه اندازی خواهد شد. همچنین در آینده نزدیک، مراکز بومهن، شهرری، فردیس، یزد، همدان و هرمزگان نیز راه اندازی خواهند شد.

در سومین گردهمایی استان فارسی‌های مقیم تهران، جمع کثیری از فعالین سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، نخبگان و اساتید دانشگاه و فعالین اجتماعی استان فارس حضور داشتند و به مشکلات و راهکار‌های رونق حوزه گردشگری در استان فارس پرداخته شد.

در این نشست علاوه بر مرادی، سلیمانی دبیر مجمع فارسی‌های مقیم تهران، محلاتی نماینده سابق ایران در سازمان ملل، پروفسور زارعی عضو سابق هیئت علمی دانشگاه آکسفورد، لطفی رئیس کار گروه فرهنگی و هنری فارسی‌های مقیم مرکز و نعمت اللهی نیز سخنرانی کردند و در پایان از کارآفرینان و فعالان اقتصادی استان فارس، تجلیل شد.

از حاضران این گردهمایی می‌توان به حجت الاسلام موسوی لاری وزیر اسبق کشور و رامشی مدیر کل ثبت اسناد تهران نام برد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی