پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

فوتبال باشگاهی اروپا، دقیقه ۱۰ به یاد مارادونا

فوتبال باشگاهی اروپا، دقیقه ۱۰ به یاد مارادونا

در لیگ‌های معتبر اروپایی، لیورپول دقیقه ۹۰ از برد به تساوی رضایت داد و همه بزرگان به پیروزی رسیدند. در سری آ ایتالیا هم در دقیقه ۱۰ بنا به دستور مقامات لیگ ایتالیا یک دقیقه به احترام مارادونا بازی را متوقف کردند.

راه سخت رزم‌حسینی در صنعت، معدن و تجارت

علیرضا رزم‌حسینی بعد از ماه‌ها بلاتکلیفی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) با رای اعتماد نمایندگان مردم حدود دو ماه قبل راهی ساختمان خیابان سمیه شد تا برای مدیریت این مجموعه عظیم راه سختی را در پیش گیرد.

کمالوندی: عوامل ترور شهید فخری‌زاده و حادثه نطنز یکی است

سخنگوی سازمان انرژی اتمی تغییر در دسترسی بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را نیازمند تصمیم‌گیری در سطوح عالی دانست و تاکید کرد: در ارتباط با بحت دسترسی‌ها این مراقبت را داریم که دسترسی‌ها در حدود تعریف شده و متعارف خودش باشد.
صبر استراتژیک؛ ایران در تله مثلث جنگ نمی‌افتد!

صبر استراتژیک؛ ایران در تله مثلث جنگ نمی‌افتد!

ترور محسن فخری‌زاده، دانشمند ایرانی که توسط اسرائیل رخ داده است، منطقه خاورمیانه را وارد بهت کرد. جامعه جهانی و مخصوصاً کشور‌های منطقه منتظر برخورد ایران هستند. ایران در برخورد با ترور فخری‌زاده چندین راه‌حل پیش‌رو دارد که در گزارش به آن‌ها پرداخته شده است. در شرایطی که بایدن از مذاکره با ایران و بازگشت به برجام می‌گوید، ترور دانشمند ایرانی شرایط را برای روابط تهران ـ واشنگتن پیچیده‌تر کرد.
عکس/ تعطیلی مغازه‌ای در قم به علت فوت مارادونا

عکس/ تعطیلی مغازه‌ای در قم به علت فوت مارادونا

درگذشت دیگو مارادونا همه جهان را تحت تاثیر قرار داد و شوک بزرگی به هوادارانش وارد کرد. حال یک مغازه‌ای در شهر قم اعلامیه‌ای روی کرکره خود نصب کرده و نوشته: «به علت فوت مارادونا مغازه تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌باشد. آرژانتینی‌های مقیم قم».