«نگار» قربانی موش دیوانه نشد
گفت‌و‌گوی «شهروند» با دختر جوانی که هفت سال پیش در پارک ارم دچار آسیب جسمی شدیدی شد

«نگار» قربانی موش دیوانه نشد

درست هفت سال پیش بود. ۱۹ اردیبهشت سال ۹۳، برای وسیله‌های بازی صف کشیده بودند. عقربه‌ها از وحشت جفت کرده بودند و به نیمه نمی‌رسیدند و با قدرتی هرچه تمام‌تر روی ساعت ۱۱ شب میخکوب شدند. آن شب «نگار قربانی» با دوستانش به پارک ارم رفته بود که اسیر موش دیوانه شد. ستون‌فقراتش در پرت‌شدن از موش دیوانه آسیب شدیدی دید. درمان هم پرهزینه بود و هم بی‌ثمر.
هفت ابهام و یک حسن
نگاهی به کارنامه فدراسیون فوتبال از زمان استقرار

هفت ابهام و یک حسن

حجم اتفاقات غریب و اخبار ناامیدکننده آنقدر زیاد است که چاره‌ای جز نگارش این گزارش باقی نمی‌ماند. آیا واقعا در فدراسیون کسی مشغول کار است؟ و آیا می‌توان به وقوع تحولات مثبت در این مجموعه امیدوار بود؟
عربستان و پیشنهاد مذاکره با ایران

عربستان و پیشنهاد مذاکره با ایران

چشم انداز روابط ایران و عربستان در کنار موضوعاتی چون برجام و مذاکرات وین نقل محافل سیاسی و بی المللی است؛ محمد مسجد جامعی هم درباره روابط ایران و عربستان نقطه نظراتی دارد که در گفت و گو با روزنامه اطلاعات مطرح کرده است.
نان، عشق، گیربکس
زوج مکانیک و رؤیاهای بزرگ‌شان برای آینده

نان، عشق، گیربکس

خیابان دماوند را که به طرف شرق بروی و از مغازه‌ها سراغ زوج مکانیک را بگیری، یکی از گاراژ‌های قدیمی خیابان را نشانت می‌دهند. وارد که شوی، همان اول کار متوجه تفاوت این مغازه با دیگر مغازه‌های گاراژ می‌شوی. باغچه کوچک انتهای مغازه و زن و مرد جوانی که مشغول باز کردن رادیاتور هستند.
معرفی قاتلان آزاده نامداری

معرفی قاتلان آزاده نامداری

همسر مرحومه آزاده نامداری در مراسم چهلم او گفت: قاتلان تو کسانی هستند که با چنان مکر و حیله‌ای تو را به قربانگاه فرستادند که نتیجه‌ی آن تمام طعنه‌هایی شد که در این سال‌ها تحمل کردی.