در اطلاعیه روابط عمومی دفتر ریاست جمهوری تاکید شد؛

پافشاری بر تبلیغ یک موضوع نادرست مضر برای اقتصاد کشور است

روابط عمومی دفتر ریاست جمهوری بار دیگر انتشار نقل قول بی‌پایه و اساس از رئیس دفتر رئیس جمهور مبنی بر نقش دولت در ایجاد نوسانات ارزی را بشدت تکذیب کرد و اصرار مخالفین دولت بر تکرار این دروغ و حتی تحلیل پیرامون آن را تداوم حمله به دولت و تحت تاثیر قراردادن آرامش نسبی بازار دانست.

کرونای ایرانی نداریم/ رعایت بهداشت فردی بهترین اقدام پیشگیرانه است

استاد بیماری‌های عفونی با بیان اینکه جهش کروموزمی در کرونا امکان پذیر است و ایران هم از این موضوع مستثنی نیست، گفت: جهشی که منجر به یک پدیده‌ای بشود؛ مانند جهش انگلیسی، در ایران اتفاق نیافتاده و اگر اتفاق بیفتد توسط مراجع رسمی اطلاع داده می‌شود.
گفت‌وگو با یک معتاد بهبودیافته؛

از ۱۸ سالگی تستر مواد مخدر شدم/ «حالِ تسترها» ملاک قیمت‌گذاری شیشه+فیلم

نگهبان پارک تهدیدم کرد، اگر صیغه او نشوم من را به پلیس لو می‌دهد. من هم برای اینکه گرفتار پلیس نشوم پذیرفتم و صیغه مردی ۶۷ ساله شدم؛ آن روز‌ها بدترین روز‌های عمرم بود. با پرداخت ۱ میلیون تومان و ماهی ۳۰۰ تومان یک اتاق که نه بهتر است بگویم یک آلونک برایم اجاره کرد و سه شب پیش من بود و سه شب پیش زن و بچه‌اش می‌رفت.

گزارش توییتری ظریف از دیدار با وزیر خارجه عراق

وزیر امور خارجه ایران پس از دیدار با همتای عراقی نوشت: درباره گسترش روابط و همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی گفتگو کردیم. از تلاش‌های سازنده عراق برای امنیت منطقه‌ای استقبال و بر پایبندی ایران به ثبات عراق تأکید کردم.

توقف زمان در اسفند ۹۸

زمان از یک جایی برای همه ما متوقف شد؛ اول اسفند ۹۸. روزی که رسماً اعلام شد کرونا در خیابان‌های شهر جولان می‌دهد. موجی از نگرانی و وحشت همه جا را فرا گرفت و همه نگران هم شدیم. کرونا آمده بود بگوید باید مدتی از هم دور باشیم؛ مهمانی، گردش و تفریح و مسافرت تعطیل شد و ما در خانه ماندیم. یک سال به همه ما سخت گذشت. بار‌ها به تقویم نگاه انداختیم و از خودمان پرسیدیم این روز‌ها کی تمام می‌شود؟ پرسشی که هنوز هر صبح که از خواب بیدار می‌شویم یقه ما را می‌گیرد.