تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
سفر وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات به کرمان؛

دیدار آذری جهرمی از کلینیک پزشکی و دندانپزشکی حضرت ابوالفضل(ع) وابسته به موسسه خیریه مشیز

News Image Lead

مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به کرمان از کلینیک پزشکی و دندانپزشکی حضرت ابوالفضل(ع) وابسته به موسسه خیریه کوثر مشیز به عنوان اولین مرکز درمانی در پروژه ملی نسخه نویسی الکترونیکی در شهرستان کرمان بازدید کرد.

کد خبر: ۲۵۱۲۵
۱۱:۳۸ - ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸

دیدارنیوز ـ مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به کرمان از کلینیک پزشکی و دندانپزشکی حضرت ابوالفضل(ع) وابسته به موسسه خیریه کوثر مشیز به عنوان اولین مرکز درمانی در پروژه ملی نسخه نویسی الکترونیکی در شهرستان کرمان بازدید کرد.

در این بازدید معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار کرمان، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی وی را همراهی می کردند.

مهندس آذری جهرمی از نزدیک از فرآیند اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک در کلینیک حضرت ابوالفضل(ع) بازدید و از روند پیشرفت آن ابراز رضایت کرد .

دکتر موهبتی مدیر عامل بیمه سلامت کشور نیز، استان کرمان را پایلوت اجرای این طرح عنوان کرد و افزود: 70 درصد از جمعیت بیمه شدگان در استان کرمان تحت پوشش این طرح قرار دارند.

وی از اجرایی شدن این طرح در 31 شهرستان کشور خبر داد و گفت: در استان کرمان همه آزمایشگاه ها و داروخانه مجهز به سیستم نسخه نویسی الکترونیک شده اند.

 

منبع: موسسه خیریه کوثرمشیز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی