سفر وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات به کرمان؛
News Image Lead

مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به کرمان از کلینیک پزشکی و دندانپزشکی حضرت ابوالفضل(ع) وابسته به موسسه خیریه کوثر مشیز به عنوان اولین مرکز درمانی در پروژه ملی نسخه نویسی الکترونیکی در شهرستان کرمان بازدید کرد.

کد خبر: ۲۵۱۲۵
۱۱:۳۸ - ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸

دیدارنیوز ـ مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به کرمان از کلینیک پزشکی و دندانپزشکی حضرت ابوالفضل(ع) وابسته به موسسه خیریه کوثر مشیز به عنوان اولین مرکز درمانی در پروژه ملی نسخه نویسی الکترونیکی در شهرستان کرمان بازدید کرد.

در این بازدید معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار کرمان، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی وی را همراهی می کردند.

مهندس آذری جهرمی از نزدیک از فرآیند اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک در کلینیک حضرت ابوالفضل(ع) بازدید و از روند پیشرفت آن ابراز رضایت کرد .

دکتر موهبتی مدیر عامل بیمه سلامت کشور نیز، استان کرمان را پایلوت اجرای این طرح عنوان کرد و افزود: 70 درصد از جمعیت بیمه شدگان در استان کرمان تحت پوشش این طرح قرار دارند.

وی از اجرایی شدن این طرح در 31 شهرستان کشور خبر داد و گفت: در استان کرمان همه آزمایشگاه ها و داروخانه مجهز به سیستم نسخه نویسی الکترونیک شده اند.

 

منبع: موسسه خیریه کوثرمشیز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم