استاندار خوزستان طی نامه و دو نماینده‌ی مجلس در توئیت‌های خود نسبت به انتصابات غیربومیان در خوزستان به وزیر کار هشدار دادند.

کد خبر: ۷۸۴۰۲
۱۸:۴۳ - ۰۱ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

گزارش زنده: آلومینیوم ۲ ـ پرسپولیس ۱

گزارش زنده: آلومینیوم ۲ ـ پرسپولیس ۱

در روز پایانی هفته دوازدهم لیگ برتر، سه بازی آلومینیوم اراک ـ پرسپولیس، ماشین‌سازی ـ فولاد و نفت آبادان ـ سپاهان برگزار می‌شود. در اراک بازی پرسپولیس و آلومینیوم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

هنوز روشن نیست که آیا ابراهیم رئیسی بخت خود را در میدان انتخابات سال ۱۴۰۰ خواهد آزمود یا نه. اما ستاره اقبال او وقتی درخشیدن می‌گیرد که اصولگرایان با نامزد اجماعی در صحنه حاضر شوند. امری که در...
دیدارنیوز: استاندار خوزستان طی نامه‌ای به وزیر کار خواستار جلوگیری از انتصابات غیربومیان در خوزستان شد.

سید کریم حسینی نماینده مردم اهواز و رئیس مجمع نمایندگان خوزستان نیز در توئیتی نوشت: هنوز یک هفته از جلسه کمیسیون اجتماعی با وزیر کار و همکارانش نگذشته بود که متاسفانه شنیدیم فردی غیربومی برای عضویت در هیئات مدیره فولاد اکسین اهواز در نظر گرفته‌اند.

آقایان مرکزنشین این کار بر خلاف وعده‌های شما است. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا این معادله ناعادلانه را منقضی کنیم.

اما اعتراضات فقط به نامه‌ استاندار خوزستان و رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان ختم نشد.
 
 
 
 

کعب عمیر نماینده مردم شهرستان شوش که عضو کمیسیون اجتماعی مجلس است این انتصاب را دارای تبعات اجتماعی دانست و طی یک توئیت به وزیر کار هشدار داد: وزیر محترم کار، دست‌کاری‌های کوتاه مدتِ اصفهانی‌ها توسط یکی از مشاورانتان به نام #علی_احمدیان در #خوزستان و #فولاداکسین به مرور تبعات اجتماعی بلند مدت را رقم می‌زند. بگذارید خوزستان روی پای خودش بایستد.

گفتنی است، انتصابات اخیر غیربومیان در صنایع خوزستان در روز‌های اخیر منجر به واکنش فعالان خوزستانی در شبکه‌های اجتماعی شد.
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: