تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...
قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه کوثر مشیز خبر داد:

آغاز ششمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان مشیز از امروز

ششمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان مشیز با حضور بیش از ۲۵۰ ورزشکار از سراسر کشور از امروز در کرمان آغاز می‌شود.

کد خبر: ۲۸۹۶۴
۱۰:۳۹ - ۱۷ تير ۱۳۹۸

دیدارنیوز ـ قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه کوثر مشیز از برگزاری ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان مشیز با حضور بیش از ۲۵۰ ورزشکار از ۲۱ مرکز شبه خانواده مشیز و همچنین خیریه‌های آشیانه علی، کرمان پارسا و دو تیم میهمان در رشته فوتسال پسران خبر داد.

محمدرضا صادقی نژاد گفت: این جشنواره برای ششمین سال متوالی در ۹ رشته فوتسال پسران، والیبال دختران، دو ومیدانی، تنیس روی میز، هفت سنگ، شطرنج، دارت، طناب زنی و طناب کشی از ۱۷ الی ۲۴ تیرماه در کرمان برگزار می‌شود.

وی تحرک، نشاط و شادابی را لازمه داشتن یک جامعه سالم عنوان کرد و افزود: این فرزندان، پدران و مادران و آینده سازان این جامعه هستند و ما باید به گونه‌ای برنامه ریزی کنیم که نسل آینده جامعه ما، سالم، شاداب، بانشاط و پرامید باشد.

این مسئول در خیریه مشیز تصریح کرد: اختتامیه این جشنواره با معرفی برگزیدگان آن، ۲۴ تیرماه با حضور جمعی از مدیران و چهره‌های استانی و کشوری در سالن اجتماعات اداره برق استان کرمان برگزار می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی