دبیر شورای عالی فضای مجازی

حمله سایبری به پمپ بنزین‌ها از طرف یک کشور خارجی بوده است

ابولحسن فیروز آبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور در برنامه تلویزیونی تصریح کرد که حمله سایبری صورت گرفته به کشور از طرف یک کشور ثالث بوده است. فیروزآبادی گفته است که امیدوار است که به زودی اعلام شود که این حمله از طرف کدام کشور صورت گرفته است.

ناراحتی شدید مردم بندرعباس از ابراهیم رئیسی و وزیر کشورش

نماینده مردم بندرعباس و قشم در مجلس گفت: موضوع کهنه و نخ‌نمای انتزاع چند روستا از شهرستان پارسیان و الحاق آن به استان دیگری که در دوره دهم، یازدهم و دوازدهم دولت به دلایل مهم از دستور کار خارج شده بود، موجبات ناراحتی مردم را فراهم کرد.

رئیسی: نظام ولایت فقیه بن بست ندارد

اولین جلسه هیئت دولت سیزدهم امروز به ریاست رئیس جمهور برگزار شد. در این جلسه ابراهیم رئیسی با برشمردن اولویت‌های دولت بر کار شباانه‌روزی و روحیه انقلابی در دولت تاکید کرد و گفت که دولت از رهنمودهای مقام معظم رهبری در همه حوزه‌ها بهره خواهد گرفت.
حذف نخبگان رویه‌ای مخالف قانون و به مشروعیت نظام صدمه می‌زند
محسن رهامی در واکنش به رد صلاحیت‌ها:

حذف نخبگان رویه‌ای مخالف قانون و به مشروعیت نظام صدمه می‌زند

محسن رهامی در واکنش به رد صلاحیت ها: این روش تاکنون به حذف و محدودیت نخبگان منتهی گشته و ادامه این رویهٔ مخالفِ قانون، آثار سوء به دنبال خواهد داشت و صدمات جبران ناپذیری به کشور و مقبولیت و مشروعیت نظام هم در افکار عمومی داخلی و هم در سطح منطقه‌ای و بین المللی وارد ساخته و سرنوشت کشور را از دستان مردم خارج و در هاله‌ای از ابهام قرارخواهد داد.
سازوكار جبهه اصلاحات ايران براي انتخاب كانديداي انتخابات رياست‌جمهوري تصويب شد

اصلاح‌طلبان و تکرار نام ظریف

محمد جواد ظریف این روزها درگیر هدایت مذاکرات وین است؛ هر چند از راه دور. اما بخشی از اصلاح‌طلبان از تکرار نام او به عنوان نامزد انتخابات دست بر نمی‌دارند.
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران درگذشت

ابهامات شهادت یک سردار

سردار سید محمد حسین‌زاده حجازی جانشین سپاه قدس شب گذشته درگذشت. این گزارش نگاهی دارد به کارنامه این سردار و برخی سوالات در مورد دلیل درگذشت او.