تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

همزمان با افزایش ۸۰ درصدی قیمت مسکن در تهران در سال گذشته قیمت مسکن های مهر نیز میلیاردی شد و این افزایش قیمت مسکن های مهر در حالی رقم خورده است که در سال های اوایل دهه ۹۰ هزینه خرید امتیاز مسکن مهر تنها ۱۵ میلیون تومان بوده است.

کد خبر: ۹۴۵۷۰
۱۴:۰۲ - ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

ارزان‌ترین مسکن مهر اطراف تهران در کدام منطقه است؟

دیدارنیوز: این روز‌ها نه تنها بازار مسکن تهران در رکود عمیقی فرو رفته است بلکه معاملات مسکن مهر نیز به حداقل رسیده است؛ قیمت نجومی مسکن و کاهش قدرت خرید مردم یکی از اصلی‌ترین دلایل به حداقل رسیدن معاملات در بازار مسکن است و از طرف دیگر عدم چشم انداز روشن از آینده نرخ ارز به کاهش بیشتر معاملات مسکن دامن زده است.

طبق آمار‌های رسمی کاهش معاملات مسکن در تهران موجب ریزش چند درصدی میانگین قیمت مسکن در ماه‌های ابتدایی سال جاری شده است به طوری که طبق آمار بانک مرکزی میانگین قیمت مسکن در تهران در اردیبهشت سال جاری ۳ درصد کاهش داشته است.

پیش بینی مشاوران املاک در خصوص افزایش قیمت مسکن‌های مهر در اواخر سال گذشته و ماه‌های ابتدایی امسال نیز محقق نشده است و چه بسا رکود حاکم شده بر بازار مسکن نیز منجر به کاهش قیمت در برخی از فاز‌های آن شده است.

بررسی‌های میدانی حاکی از آن است که قیمت واحد‌های مسکن مهر پردیس در فاز‌های ۲ و ۳ از اواخر سال گذشته تاکنون کاهش داشته است به طوری که واحد‌های یک میلیارد تومانی فاز ۳ پردیس در حال حاضر به قیمت ۹۰۰ میلیون تومان رسیده اند.

بازارگرمی مشاوران املاک برای رونق دادن به بازار مسکن این منطقه در اواخر سال گذشته نیز نتوانست خریداران را به این بازار بازگرداند؛ واحد‌های مسکن مهر فاز ۲ پردیس در حالی امروز در بازه قیمتی یک میلیارد تا یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که مشاوران املاک نوید قیمت یک میلیارد و ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومانی برای واحد‌های این منطقه می‌دادند.

منبع:ساختمان آنلاین

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار