تیتر امروز

حکم اعدام حمید صفت خواننده رپ ایرانی که متهم به قتل ناپدری خود بود صادر شد.

کد خبر: ۸۴۹۴۲
۲۰:۵۲ - ۱۴ فروردين ۱۴۰۰

حکم اعدام حمید صفت صادر شد

دیدارنیوز:حمید صفت، خواننده رپ که در روزهای آخر سال ۹۹به اتهام قتل عمدی پدر خوانده‌اش در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شده بود با حکم قضایی به قصاص محکوم شد.

 بیست و چهارم مرداد ماه سال ۹۶ مرد ۶۶ ساله به نام هوشنگ به بیمارستان منتقل شد و سه روز بعد جان سپرد. حمید صفت ،خواننده رپ که پدرخوانده اش را به بیمارستان منتقل کرده بود به اتهام قتل عمدی بازداشت شد اما ادعا کرد در دعوا با ناپدری اش ضربه ای به سر او نزده است.


بیشتر بخوانید:سهیل اسد زاده: حمید صفت با مشت و انگشتر پدرم را کتک زده بود


وی در تشریح جزییات درگیری گفت: آن روز با ناپدری ام درگیر شدم و یک گلدان برداشتم و به دیوار کوبیدم تا او را بترسانم. بعد به سمتش رفتم و ضربه‌ای به‌صورتش زدم .همان موقع همسایه‌ها با شنیدن صدای دعوا مقابل خانه مان آمدند و دعوا تمام شد. من همراه مادرم خانه را ترک کردیم و یک ساعت بعد وقتی به خانه برگشتیم با ناپدری ام روبه رو شدیم که بیهوش بود. ما او را به بیمارستان رساندیم اما او جان سپرد.

خبرنگار دیدار در حال پیگیری برای گفت و گو با خانواده مقتول است.

 

منبع: گسترش نیوز

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۵
0
0
بنظرم درگیری بدون استفاده از ابزار و بدون قصد قبلی . قتل محسوب نمیشه .مثال همین ماجرا هست .ظاهراً درگیری فیزیکی شدید نبوده و فرد بدلیل عوارض بیماری قبلی فوت کرده .اگر شخصا عمدابه ناحیه خطرناکی مثل سر ضربه وارد کند یا عمدا با اطلاع قبلی به ناحیه آسیب دیده مثل قلب ضربه بزند قضیه فرق می کند.