تیتر امروز

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

دختر کوچکی به نام دالارا با بیماری‌ای به نام sma درگیر است. کمپینی برای کمک به او برای تهیه دارویی گران قیمت به راه افتاده که شاید به درمان او کمک کند. آیا باید با چنین کمپینی همراه شد؟ پاسخ...

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شمیرانات اعلام کرد: با توجه به هشدار‌های سازمان هواشناسی مبنی بر آغاز بارش برف و کولاک در ارتفاعات استان تهران، محور شمشک-دیزین که فقط اسکی‌بازان اجازه تردد از این مسیر را داشتند، از فردا (چهارشنبه) تا مساعد شدن اوضاع مسدود می‌شود.

کد خبر: ۸۴۳۴۵
۱۲:۱۴ - ۰۳ فروردين ۱۴۰۰
محور شمشک به دیزین از فردا مسدود می‌شود
 
دیدارنیوز: رضا حاجتی صبح سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا توضیح داد: طبق مصوبه فرمانداری شمیرانات و به صورت کلی، این مسیر تا قله فقط برای تردد اسکی‌بازان و با اعمال محدودیت (تعطیلی در ۳ ماه زمستان، شرایط کولاک، ایام هشدار زرد و ...) با نظارت کارگروه فرمانداری، راهداری و شورای اسلامی شهر شمشک باز است.

وی ادامه داد:، اما با توجه به هشدار سازمان هواشناسی از فردا تا مساعد شدن اوضاع جوی این محور برای اسکی بازان نیز مسدود می‌شود.

به گزارش ایرنا،  محور فرعی شمشک - دیزین (۸ کیلومتر) واقع در استان‌های البرز و تهران نیز مدت هاست به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران تیرماه ۱۳۹۹ بر تسریع ایمن‌سازی این محور تاکید کرد و گفت: عملیات بازگشایی جاده شمشک به دیزین (محور مواصلاتی استان تهران و البرز که دسترسی به مازندران را تسهیل می‌کند) باید تسریع شود؛ از هر اقدامی در این راستا، در حوزه مدیریتی استان تهران حمایت خواهیم کرد.

وی افزود: این جاده در گذشته محل عبور مردم بودو باید به سرعت بازگشایی شود. فرهنگ اهالی این منطقه با مازندران هم‌خوانی نزدیک دارد و این انسداد منجر به شکاف بین‌نسلی می‌شود.

شمیرانات با آب و هوایی کوهستانی متشکل از شهر شمیران و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با مساحت ۱۲۸ هزار هکتار در شمال و شمال شرقی پایتخت واقع شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: