تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.

گزارش عملکرد یکساله شبکه کمک «کارگروه مهار بحران کرونا»

شبکه کمک یا «کارگروه مهار بحران کرونا» که از ترکیب چندین شبکه سازمان‌های مردم نهاد ایجاد شده از جمله نهادهای مدنی فعال در حوزه مهار بحران کرونا بوده است. در یکسالگی تشکیل این شبکه سه تن از مسئولان آن در تحریریه دیدار حاضر شده و گزارشی از عملکرد این نهاد ارایه کردند.

کد خبر: ۸۳۴۳۰
۱۸:۰۳ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

گزارش عملکرد یکساله شبکه کمک

دیدارنیوز: از آغاز بحران کرونا در کشور بیش از یک سال می‌گذرد. از همان ابتدای این همه‌گیری نهادهای مختلف جامعه مدنی برای مهار و مدیریت این بحران و پیامدهای ناگوار اجتماعی آن فعال شدند. از جمله این نهادها «کارگروه مهار بحران کرونا» یا همان شبکه کمک بود که از ترکیب چندین شبکه سازمان‌های مردم نهاد تشکیل و به فعالیت اجتماعی و فرهنگی در راستای کمک به مهار بحران کرونا پرداخت. 

در نخستین سالگرد تشکیل شبکه کمک، فیروزه صابر دبیر شبکه کمک، گل خانم باقری‌نیا نماینده کارگروه مطالبه‌گری این شبکه و زهرا نقوی نماینده کارگروه تولید محتوا و ترویج این شبکه در تحریریه دیدار حاضر شدند و به ارایه گزارشی از فعالیت این شبکه پرداختند. فیلم کامل این گزارش را در ادامه مشاهده می‌نمایید. 

 

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی