من در دور دوم به صراحت گفتم آنجایی که دولت روحانی در برابر مردم قرار می‌گیرد مثل آبان ۹۶ و بنزین، من بدون تردید طرف مردم هستم. اصلا فکر نمی‌کنم اگر مهندس موسوی بود همچین کاری می‌کرد. اما آنجایی که دولت روحانی در برابر دولت پنهان، ایستادگی می‌کند و در برابر اینکه حکومت نظامی در ایران تشکیل شود و نظامی‌گری حرف اول را بزند حتماً با تمام توان از دولت آقای روحانی حمایت می‌کنم، به دلیل اینکه این تکثر در حکومت به نفع مردم است.

کد خبر: ۵۴۱۶۱
۱۴:۵۹ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۹

تیتر امروز

تلخ و شیرین فرزندپذیری و فرزندخواندگی

تلخ و شیرین فرزندپذیری و فرزندخواندگی

گزارش حاضر در امتداد سلسله گزارش‌های دیدار در مورد مقوله فرزندخواندگی تهیه شده است و به روایت خانواده‌هایی می‌پردازد که موفق شدند از هفت خوان پذیرش فرزند بگذرند....
دیدارنیوز ـ سیدمصطفی تاجزاده فعال سیاسی اصلاح طلب در گفتگوی تفصیلی با دیدارنیوز بر اهمیت نگاه و دغدغه حاکمان در مسیر حل مشکلات تاکید کرد و گفت: چرا آقای خاتمی در هر دو دوره درخشید و عملکرد اقتصادی دور دوم به قول آقای باهنر بهتر بود. مگر همین افراد نبودند؟! اینکه رأس حکومت کیست، چه دغدغه‌هایی دارد، نگاهش به مسائل چیست و ارتباطش با جامعه چیست، می‌تواند خیلی از مشکلات را حل کند یا خیلی از مشکلات را ایجاد کند. من در دور دوم به صراحت گفتم آنجایی که دولت روحانی در برابر مردم قرار می‌گیرد مثل آبان ۹۶ و بنزین، من بدون تردید طرف مردم هستم. اصلا فکر نمی‌کنم اگر مهندس موسوی بود همچین کاری می‌کرد. اما آنجایی که دولت روحانی در برابر دولت پنهان، ایستادگی می‌کند و در برابر اینکه حکومت نظامی در ایران تشکیل شود و نظامی‌گری حرف اول را بزند حتماً با تمام توان از دولت آقای روحانی حمایت می‌کنم، به دلیل اینکه این تکثر در حکومت به نفع مردم است.
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: