رئیس فدراسیون تکواندو گفت: مطالبی که از سوی کیمیا علیزاده عنوان شده و دیگران که این متن‌ها را با او منتشر کردند دروغ های زیادی دارد.

کد خبر: ۴۹۵۵۰
۱۲:۰۲ - ۳۰ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در مورد اتفاقات اخیر در ورزش کشور و عدم شرکت تیم‌های فوتبال باشگاهی  ایران در مسابقات آسیایی گفت:  فکر می‌کنم که برخوردی انقلابی صورت گرفت و ما همیشه اجازه دادیم حمله کنند و ما دفاع کردیم. اما این رویه باید تغییر کند. این تصمیمی به جا و درست بود و باید جلوی ظلم ایستاد. مهمترین موضوع در ارتباط با حق دفاع از آن است. حق گرفتنی است. در این آشفته بازار دنیا کسی حق را به کسی نمی‌دهد  باید آن را گرفت.

او در مورد عملکرد دوساله کمیته ملی المپیک گفت: خیلی از حلقه‌های مفقوده در حوزه کمیته ملی المپیک در دوره جدید به آنها توجه شده است و امیدوارم نتایج ثمربخشی برای ورزش کشور  داشته باشد.

او در باره اینکه گفته می‌شود قرار است کیمیا علیزاده برای آلمان مسابقه بدهد، گفت: قانونا از آخرین حضور یک ورزشکار در ترکیب تیم ملی اش باید سه سال بگذرد تا بتواند برای کشور جدید بازی کند مگر اینکه کمیته بین المللی المپیک که تیمی از پناهجویان راه انداخته کاری کند که آن هم شرایطی دارد. مطالبی که از سوی او عنوان شده و دیگران که این متن‌ها را با او منتشر کردند دروغ های زیادی دارد. برای اینکه تمام دنیا بدانند این موضوعات دروغ است نتایج تیم‌های ملی دخترانمان را با سایر کشورهای اسلامی که در جهان کسب کردند مقایسه کنید. شرایطی که در ایران برای دختران است در کشورهای دیگر نیست اما این سیاست امپریالیستی این سمت و سو می‌رود که این تهمت‌ها را بزنند. رسانه ها به همین بهانه به مقایسه تیم‌های ما با سایر کشورهای دنیا بپردازند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم