تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

نوید تحقق رشد تولیدات کشاورزی خوزستان همراه با سفر ریاست جمهوری

رئیس اتاق اصناف کشاورزی شهرستان اهواز مرکز استان سفر ریاست جمهوری به استان نوید بخش تحقق رشد تولیدات کشاورزی خواند.

کد خبر: ۱۴۸۴۷۰
۰۸:۵۳ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۲

نوید تحقق رشد تولیدات کشاورزی خوزستان همراه با سفر ریاست جمهوری

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: فاضل نیسی در گفت‌وگو با خبرنگار دیدارنیوز اظهار کرد: سفر ریاست جمهور به استان باعث دلگرمی تولیدکنندگان و تلاشگران عرصه تولید خواهد بود.

وی افزود: با پیگیری سرپرست وزارت جهاد کشاورزی و استاندار محترم در خصوص افزایش قیمت خرید گندم به مبلغ ۱۵ هزار تومان نسبت به قیمت مصوبه قبلی باعث قوت قلب تولیدکنندگان عرصه کشاورزی شد.

نیسی بیان کرد: با توجه به هزینه بالا کشت سال‌جاری ان‌شالله با حضور ریاست جمهور در استان قیمت خرید گندم متعادل با مخارج تلاشگران و تولیدکنندگان باشد تا کشاورزان بتوانید به تولید محصولات خود ادامه دهند و بدهکارهای خود نسبت به بانکی را پرداخت کنند. 

رئیس اتاق اصناف شهرستان مرکز استان تصریح کرد: انتظار میرد در این سفر تصمیماتی که در جهت افزایش قیمت گندم گرفته شود زمینه‌های جهت تسهیل در وام‌های کم‌بهره، افزایش خط‌اعتباری مکانیزاسیون با نرخ کم‌بهره در اختیار کشاورزان قرار گیرد.

نیسی با بیان اینکه کشاورزان به دلیل عدم نقدینگی درخواست پرداخت گندم تحویلی به مراکز خرید در اسرع وقت را دارند، افزود: کشاورزان خوزستانی از دولت حامی تولیدکنندکان درخواست می‌کنند در سفر پیش رو جهت تحقق شعار سال مهار تورم و رشد تولید، پشنهادات نمایندگان منتخب کشاورزان که همان ساختار جدید "اتاق اصناف کشاورزی" در نظر بگیرند.

وی افزود: از کلیه کشاورزان دعوت می‌کنم تا در روز پنجشنبه مورخ ۷ اردیبهشت ساعت چهار بعدازظهر در استادیوم تختی اهواز حضور داشته باشند و از ريیس جمهور استقبال گرمی صورت بگیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی