تیتر امروز

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب
گزارش ویژه دیدار از خانه ملت

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب

امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین رییس جمهوری ایران در حضور مقامات لشکری و کشوری و مهمانان خارجی از حدود ۱۱۵ کشور، سوگند یاد کرد که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

سفر نفر دوم کابینه تل‌آویو به مقر ناتو و اتحادیه اروپا برای رایزنی علیه ایران

«یائیر لاپید» نخست‌وزیر گردشی و وزیر خارجه اسرائیل، دوشنبه ۲۱ تیرماه برای رایزنی با سران ناتو و اتحادیه اروپا به بروکسل می‌رود.

کد خبر: ۹۹۷۲۸
۱۱:۳۳ - ۱۹ تير ۱۴۰۰

سفر نفر دوم کابینه تل‌آویو به مقر ناتو و اتحادیه اروپا برای رایزنی علیه ایران

دیدارنیوز - دفتر «ینس استولتنبرگ» دبیرکل ناتو در بیانیه‌ای اعلام کرد که او روز دوشنبه در مقر این ائتلاف نظامی غربی در بروکسل، با «یائیر لاپید» نخست‌وزیر گردشی و وزیر خارجه رژیم صهیونیستی دیدار می‌کند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از قبیل «جروزالم پُست» پیش از این بیانیه گزارش داده بودند که نفر دوم کابینه این رژیم قرار است به بروکسل سفر کند.

طبق این گزارش، لاپید علاوه بر دیدار با استولتنبرگ در مقر ناتو در حال برنامه‌ریزی برای حضور در یک دیدار رسمی با حضور وزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اشاره‌ای به دستورکار سفر نفر دوم کابینه جدید این رژیم به مقرهای ناتو و اتحادیه اروپا نکردند اما در هفته‌های اخیر بعد از روی کار آمدن این کابینه، مقام‌های تل‌آویو بارها با مسئولان آمریکایی و غربی علیه ایران رایزنی کرده‌اند.

به رغم سکوت رسانه‌های رژیم صهیونیستی درباره محورهای سفر یائیر لاپید به بروکسل، هفته گذشته روزنامه «هاآرتص» گزارشی درباره تحرکات ضد ایرانی کابینه جدید این رژیم به ویژه در موضوع مذاکرات وین منتشر کرده بود.

طبق گزارش هاآرتص، دولت جو بایدن تل‌آویو را در جریان تلاش برای احیای برجام و تدارک واشنگتن جهت یک توافق جدید ظرف ۹ سال آینده در خصوص برنامه هسته‌ای ایران قرار داد.

هاآرتص همچنین خبر داد، رژیم صهیونیستی به منظور پیشبرد مواضع ضد ایرانی خود در حال رایزنی‌های دوجانبه با دیگر کشورهای حاضر در مذاکرات وین است

منبع: انتخاب
برچسب ها: اسرائیل
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: