تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

وزیر خارجه امارات و فرستاده ویژه وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به کشورهای حاشیه خلیج فارس، در جریان دیدار با یکدیگر در خصوص تقویت همکاری مشترک رایزنی کردند.

کد خبر: ۸۷۶۴۷
۱۱:۰۳ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

امارات اسرائیل

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری امارات «وام»، عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر خارجه امارات و زوی حیفتس، فرستاده ویژه وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به کشورهای حاشیه خلیج فارس با یکدیگر دیدار کردند و دو طرف در جریان این دیدار در خصوص روابط دوجانبه در سایه توافق صلح بین اسرائیل و امارات، راه‌های تقویت همکاری مشترک در زمینه‌های مختلف از جمله در زمینه بهداشتی، اقتصادی، تجاری، سرمایه‌گذاری و گردشگری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

عبدالله بن زاید آل نهیان و حیفتس همچنین به بررسی همکاری بین رژیم صهیونیستی و امارات در مقابله با شیوع ویروس کرونا و راه‌های حمایت از تلاش‌های جامعه جهانی به خاطر تضمین رساندن واکسن‌ها به تمامی کشورها پرداختند.

وزیر خارجه امارات همکاری بین این کشور با رژیم صهیونیستی در مقابله با «کووید_۱۹» را ستود و بر اهمیت تلاش‌های طرف‌های متعدد و همکاری گروهی بین‌المللی به خاطر ریشه‌کن کردن این ویروس تاکید کرد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: