"بایدن از اسامی جعلی برای ارسال ایمیل های دولتی استفاده کرده بود"

بر اساس گزارشها، لپتاپ هانتر بایدن فاش ساخته، جو بایدن پدرش در زمان کار به عنوان معاون رئیس جمهور اسبق با استفاده از اسامی غیرواقعی از جمله رابین ویر (Robin Ware) حسابهای ایمیل شخصی ساخته و از طریق آنها برای نامه نگاری های دولتی استفاده کرده است.

تحلیل جدید فارین پالیسی درباره سیاست جدید رژیم صهیونیستی در مقابل ایران

اینطور به نظر می‌رسد که "نفتالی بنت" نخست وزیر جدید رژیم اسرائیل در حال ترسیمِ یک مسیر و روند جدید جهت کاستن از سطح تنش‌ها با دولت بایدن (مخصوصا در مساله توافق هسته‌ای ایران)، در آستانه سفر خود به واشنگتن و بازدید از کاخ سفید است.

زندگی غیر معمول مغز متفکر امنیتی جو بایدن

هاینز از ابتدای حضور خود در سمت مدیر اطلاعات ملی آمریکا، مهم‌ترین چالش‌های امنیتی و اطلاعاتی ایالات متحده را «مقابله با همه‌گیری ویروسی که هنوز از منشأ آن اطلاعات دقیقی نداریم، مقابله با تروریسم داخلی پس از حمله ششم ژانویه هواداران افراطی ترامپ به کنگره و مقابله با حملات سایبری و سرقت‌های اطلاعاتی روسیه و چین و بحران فزاینده تغییرات اقلیمی» دانست.

چرا ترکیه بین مرز خود و ایران دیوار می‌سازد؟

ایران و ترکیه، حدود ۵۳۴ کیلومتر مرز مشترک دارند و آنچنان که دولت ترکیه اعلام کرده، در مسافتی به طول ۸۱ کیلومتر در این مرز مشترک، دیواری بتنی احداث کرده که شرایط امنیتی بسیار بالایی دارد و عملا مانع هر نوع عبور غیرمجازی می‌شود. اما چرا دیوار در مرز ایران و چرا حالا؟

پیام واشنگتن به ساکن آینده پاستور

آمریکا بعد از تغییر رئیس دولت ایران و مواضع رئیس دولت نسبت به برجام، کم‌کم احتمال به‌هم‌خوردن مذاکرات با دولت آینده را جدی و جدی‌تر می‌بیند.

نقش نیروهای آمریکایی در عراق بازتعریف خواهد شد

نخست وزیر عراق عازم واشنگتن است تا تقاضا کند جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا همه سربازان آمریکایی را از عراق خارج سازد و به رسانه های عراقی اعلام کرده که این سفر "به حضور نیروهای جنگی پایان می دهد".