علی سلیمانی، خزانه دار فدراسیون فوتبال عنوان کرد: با همکاری وزارت ورزش و جوانان، ۴ میلیارد دیگر به شرکت شستا پرداخت شد. بدین ترتیب مجموع پرداختی فدراسیون فوتبال به این شرکت به ۲۵ میلیارد رسید که براساس نرخ روز هنگام استقراض دقیقا معادل دو میلیون یورویی است که در سال ۹۸ از این شرکت قرض گرفتیم.

کد خبر: ۸۱۲۲۸
۲۰:۱۱ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

دانش آدینه ۲۹

حلقه خندان انیشتین در کیهان

در ۲۹ امین شماره دانش آدینه، سروش زمانی مقدم به تشریح پدیده لنزینگ گرانشی و اثرات آن بر مشاهدات ما از کیهان بی‌انت‌ها پرداخته است.
دیدارنیوز - خزانه دار فدراسیون فوتبال از تسویه حساب بدهی بابت طلب ویلموتس با شرکت شستا خبر داد.

علی سلیمانی،خزانه دار فدراسیون فوتبال عنوان کرد: با همکاری وزارت ورزش و جوانان،4 میلیارد دیگر به شرکت شستا پرداخت شد.بدین ترتیب مجموع پرداختی فدراسیون فوتبال به این شرکت به 25 میلیارد رسید که براساس نرخ روز هنگام استقراض دقیقا معادل دو میلیون یورویی است که در سال 98 از این شرکت قرض گرفتیم.

وی افزود: ضمن تقدیر از حمایت و همراهی شرکت شستا با فدراسیون فوتبال و تیم ملی در آن مقطع حساس،درخواست می کنیم که مدیران ذیربط با تقاضای فدراسیون جهت تسویه به نرخ روز براساس قوانین مالی حاکم بر طرفین که همان نرخ سامانه نیما تلقی می گردد موافقت کنند.در این شرایط،فدراسیون هم قطعا با طی این مراحل می تواند از منابع تخصیصی خود به بهترین شکل بهره مند شود.
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: