کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: از بعداز ظهر امروز (پنجشنبه) به تدریج سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشورمان خواهد شد.

کد خبر: ۸۰۹۰۳
۱۰:۰۶ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد:سامانه بارش‌زا از امشب وارد کشور می‌شود

 

دیدارنیوز ـ به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت راه و شهرسازی، «فریبا گودرزی» افزود: این سامانه شمال غرب، غرب، مناطقی از جنوب غربی و ارتفاعات البرز مرکزی را تحت تاثیر قرار داده و بارش برف و باران و نیز وزش باد‌های شدید در این مناطق روی خواهد داد.

وی ادامه داد: این سامانه برای ارتفاعات کولاک برف را به دنبال دارد.
 
 

کارشناس سازمان هواشناسی خاطرنشان ساخت: از روز جمعه (فردا) ضمن تقویت این سامانه بارشی، گستره آن علاوه بر مناطق پیش گفته، استان‌های واقع در غرب سواحل دریای خزر و نیز دامنه‌های جنوبی البرز، زاگرس مرکزی و جنوبی، شمال شرق و شمال غرب فارس را هم متاثر خواهد کرد.

گودرزی ادامه داد: از روز شنبه یازدهم بهمن ماه بیشتر مناطق کشور شاهد بارش‌های این سامانه خواهند بود و از روز یکشنبه نیز مناطق شرقی و شمال شرق هم تحت تاثیر این سامانه خواهند بود.

به گفته وی، از روز دوشنبه سامانه به تدریج از کشور خارج خواهد شد.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: آسمان تهران کمی ابری و غبار آلود خواهد شد و در اوایل امشب میزان ابر‌ها افزایش خواهد یافت و از جمعه و شنبه شرایط برای بارش در این استان مهیا خواهد شد.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: