تیتر امروز

بلایی که ترامپی‌ها بر سر نظرسنجی آوردند!
ینگه دنیا ۵

بلایی که ترامپی‌ها بر سر نظرسنجی آوردند!

«ینگه دنیا» ستون ثابت روح‌الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به علل اختلاف نظرسنجی‌ها با تعداد آرای جمهوری‌خواهان...

این روز‌ها که انواع کسب وکار‌ها و صنایع مختلف فعالیت گسترده‌ای در دنیای مجازی دارند، در بخش فروش قطعات یدکی کامیون و ماشین‌های تجاری خلاء یک مرجع تخصصی و مورد اطمینان برای خرید و فروش به شدت احساس می‌شد تا جایی که مصرف کنندگان نمی‌توانستند به راحتی به جستوجو و خرید قطعه مورد نظر بپردازند و از طرفی فروشندگان و تامین کنندگان هم مکانی نداشتند که کالا‌های خود را در یک بستر مورد اطمینان به فروش برسانند.

کد خبر: ۸۰۷۳۲
۱۷:۰۹ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۹
 باتوجه به‌تجربه این سال‌ها در حوزه صنعت خودرو‌های سنگین باید بستر برای هر ۲ گروه ایجاد و فراهم می‌شد،پس از تحقیقات میدانی و شناخت بازار هدف در نهایت در بهار ۹۹ این بازار مجازی به صورت جدی در این مسیر پر پیچ و خم برای اولین بار شروع شد و در کمتر از چند ماه، آریا پلاس فراتر از انتظارات به فعالیت خود ادامه داد و اولین گام‌های خود را در پاییز ۹۹ برداشت.

این فروشگاه مجازی به‌نوعی یک بازار اینترنتی متخصص در زمینه خرید و فروش قطعات یدکی انواع برند‌های خودرو‌های تجاری با هدف ایجاد تنوع در کالا و برندها، کوتاه کردن زمان تامین کالا و ارسال به نقاط مختلف کشور به طرز چشم‌گیری مورد استقبال مشتریان و تامین کنندگان واقع شد.

در این پلتفرم که با ظرافت خاصی اختصاصاٌ برای جامعه مشتریان این قشر طراحی شده است، مشتریان به راحتی می‌توانند قطعه مورد نظر خود را جست و جو کرده و با بهترین قیمت مقایسه‌ای، درکمترین زمان و در هر نقطه‌ای از ایران آن را دریافت کنند.

از طرفی این وب‌سایت مرجع بسیار وسیعی برای تامین کنندگان و فروشندگان قطعات نیز می‌باشد، به طوری که صاحبان فروشگاه‌های کوچک و بزرگ، تامین کنندگان کالا و واردکنندگان قطعات به راحتی بدون نیاز به وجود سرمایه‌گذاری‌های پر هزینه می‌توانند کالا‌های خود را با حذف واسطه‌ها و دلالان به دست مصرف کنندگان نهایی خود برسانند و از این بستر اینترنتی که روزانه هزاران بازدید کننده دارد به بهترین نحو برای افزایش فروش خود بهره ببرند. پنل فروشندگان دارای امکانات بسیار موثر و مفید برای مشاهده سفارشات و فروش خود و همچنین کنترل موجودی و قطعات بوده که پیش از این کمتر در این صنعت مشاهده شده بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: