این روز‌ها که انواع کسب وکار‌ها و صنایع مختلف فعالیت گسترده‌ای در دنیای مجازی دارند، در بخش فروش قطعات یدکی کامیون و ماشین‌های تجاری خلاء یک مرجع تخصصی و مورد اطمینان برای خرید و فروش به شدت احساس می‌شد تا جایی که مصرف کنندگان نمی‌توانستند به راحتی به جستوجو و خرید قطعه مورد نظر بپردازند و از طرفی فروشندگان و تامین کنندگان هم مکانی نداشتند که کالا‌های خود را در یک بستر مورد اطمینان به فروش برسانند.

کد خبر: ۸۰۷۳۲
۱۷:۰۹ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

دانش آدینه ۲۸: سیاهچاله‌ها مو ندارند!
دیدار آدینه ۳۷

دانش آدینه ۲۸: سیاهچاله‌ها مو ندارند!

در شماره ۲۸ دانش آدینه، سروش زمانی مقدم به سراغ خصوصیات سیاهچاله‌ها و اندازه‌گیری جرم و حجم این پدیده‌های مرموز رفته است. اجرام فشرده‌ای که در کانون حیات کیهانی‌اند.
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
 باتوجه به‌تجربه این سال‌ها در حوزه صنعت خودرو‌های سنگین باید بستر برای هر ۲ گروه ایجاد و فراهم می‌شد،پس از تحقیقات میدانی و شناخت بازار هدف در نهایت در بهار ۹۹ این بازار مجازی به صورت جدی در این مسیر پر پیچ و خم برای اولین بار شروع شد و در کمتر از چند ماه، آریا پلاس فراتر از انتظارات به فعالیت خود ادامه داد و اولین گام‌های خود را در پاییز ۹۹ برداشت.

این فروشگاه مجازی به‌نوعی یک بازار اینترنتی متخصص در زمینه خرید و فروش قطعات یدکی انواع برند‌های خودرو‌های تجاری با هدف ایجاد تنوع در کالا و برندها، کوتاه کردن زمان تامین کالا و ارسال به نقاط مختلف کشور به طرز چشم‌گیری مورد استقبال مشتریان و تامین کنندگان واقع شد.

در این پلتفرم که با ظرافت خاصی اختصاصاٌ برای جامعه مشتریان این قشر طراحی شده است، مشتریان به راحتی می‌توانند قطعه مورد نظر خود را جست و جو کرده و با بهترین قیمت مقایسه‌ای، درکمترین زمان و در هر نقطه‌ای از ایران آن را دریافت کنند.

از طرفی این وب‌سایت مرجع بسیار وسیعی برای تامین کنندگان و فروشندگان قطعات نیز می‌باشد، به طوری که صاحبان فروشگاه‌های کوچک و بزرگ، تامین کنندگان کالا و واردکنندگان قطعات به راحتی بدون نیاز به وجود سرمایه‌گذاری‌های پر هزینه می‌توانند کالا‌های خود را با حذف واسطه‌ها و دلالان به دست مصرف کنندگان نهایی خود برسانند و از این بستر اینترنتی که روزانه هزاران بازدید کننده دارد به بهترین نحو برای افزایش فروش خود بهره ببرند. پنل فروشندگان دارای امکانات بسیار موثر و مفید برای مشاهده سفارشات و فروش خود و همچنین کنترل موجودی و قطعات بوده که پیش از این کمتر در این صنعت مشاهده شده بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: