تیتر امروز

غنی‌سازی ۶۰ درصدی روی میز مذاکرات وین
گفت‌وگوی دیدار با امیرعلی ابوالفتح در مورد مذاکرات وین

غنی‌سازی ۶۰ درصدی روی میز مذاکرات وین

در وین چه خبر است؟ آیا مذاکرات به احیای برجام می‌انجامد؟ مذاکرات به صورت رسمی و غیر رسمی در وین هنوز ادامه دارد و باید منتظر اخبار این مذاکرات بود. امیرعلی ابولفتح معتقد است که غنی‌سازی ۶۰ درصدی...

رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: نیرو‌های مسلح ایران با وجود علم به اینکه دشمن با توجه به آمادگی نیرو‌های مسلح ایران قادر به انجام کاری نیست، اما برای پاسخ به همه این تهدیدات کاملاً آماده است و نیرو‌های ما در اوج آمادگی به سر می‌برند.

کد خبر: ۸۰۱۶۶
۱۴:۰۱ - ۲۹ دی ۱۳۹۹

سرلشکر باقری: نیرو‌های مسلح ما در اوج آمادگی به سر می‌برند

 

دیدارنیوز ـ سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح در حاشیه همایش مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و در جمع خبرنگاران درباره تحرکات اخیر آمریکا در منطقه، گفت: پرواز دو فروند هواپیما «بی ۵۲» از امریکا به روی منطقه و بازگشت آن‌ها ارزش عملیاتی قابل توجهی ندارد.

سرلشکر باقری افزود: طی یک ماه اخیر ناو هواپیمابر و ناو بالگرد بر آمریکا و همچنین زیرسطحی جورجیا از منطقه خلیج فارس خارج شده و در شعاع بیش از هزار کیلومتر از سواحل ایران قرار گرفته اند و مجموعه اقدامات دشمن که آن را نمایش قدرت نام گذشته اند نشان دهنده این است که نسبت به قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران دچار ترس و واهمه هستند.
 

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح تاکید کرد: نیرو‌های مسلح ایران با وجود علم به اینکه دشمن با توجه به آمادگی نیرو‌های مسلح ایران قادر به انجام کاری نیست، اما برای پاسخ به همه این تهدیدات کاملاً آماده است و نیرو‌های ما در اوج آمادگی به سر می‌برند.

سرلشکر باقری با اشاره به رزمایش‌های اخیر نیرو‌های مسلح گفت: طی ۲۰ روز گذشته بیش از ۱۰ مورد رزمایش عملیاتی در زمین، دریا، پدافند، حوزه پهپادی و همچنین موشکی داشتیم و همچنین در حوزه زمینی رزمایش‌هایی را در روز‌های آتی خواهیم داشت که نشان دهنده آمادگی نیرو‌های مسلح برای دفاع از حریم امنیت و منافع ملی کشورمان بسیار بالا است و این آمادگی همچنان ادامه خواهد داشت.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: