رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در نامه ای از اقدام اولین داوطلب زن دریافت واکسن ایرانی کرونا قدردانی کرد.

کد خبر: ۷۹۰۴۹
۱۱:۰۰ - ۱۱ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

خبرخوانی هفتگی دیدار: نامه‌نگاری هاشمی‌ها، استعفای کروبی، عدرخواهی صدیقی
دیدار آدینه ۳۱

خبرخوانی هفتگی دیدار: نامه‌نگاری هاشمی‌ها، استعفای کروبی، عدرخواهی صدیقی

همچون هفته‌های پیش دیدارنیوز اهم اخبار سیاسی هفته را مرور کرده است، از جمله نامه نگاری خانواده هاشمی با هم و منازعات اعضای شورای مرکزی حزب جمهوریت با رسول منتجب‌نیا که به رسانه‌ها کشیده شد، استعفای...
اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...
#دیدار ـ۱۴۰۰، قسمت چهارم

اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...

چهارمین قسمت از برنامه #دیدار_۱۴۰۰ به احتمال حضور یک نظامی در سمت ریاست جمهوری و نظرات موافق و مخالف و تحلیل‌های مختلف در مورد این موضوع پرداخته است.
دیدارنیوز - متن نامه قدردانی حسینعلی شهریاری به طیبه مخبر اولین داوطلب زن دریافت واکسن ایرانی کرونا به شرح زیر است:
 
«بسم الله الرحمن الرحیم
و ما تفعلوا من خیر یعلمه الله
آنچه از کارهای خیر انجام دهید خدا می‌داند.
سلام علیکم
فرهیخته گرامی سرکار خانم طیبه مخبر

حضور زنان با تاسی به حضرت زهرا(س) با حفظ شئونات اسلامی حضور پررنگی در عرصه‌های مختلف داشته که زمینه پیشرفت و کرامت بخشی آنان در جامعه از برکات بزرگ انقلاب اسلامی ایران است. هر جا که احساس کنند که حضورشان لازم است به زیباترین وجه ممکن نقش‌آفرینی می‌کنند.
 

اینک در پرتو الطاف الهی و با همت و پشتکار والای دانشمندان و محققان ایرانی در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با نام«کُوو ایران برکت» در آغاز فاز نخست آزمایش واکسن ایرانی کرونا، بعنوان اولین زن داوطلب جهت دریافت این واکسن با احساس تکلیف و ایمان قلبی نسبت به دستاوردهای علمی دانشمندان ایرانی پیشگام بوده‌اید، در کمال مفاخره ومباهات از اقدام ارزنده شما بانوی فرهیخته تقدیر و تشکر بعمل می‌آید.

از درگاه حضرت سبحان، تداوم تعالی، سعادت، سیادت و توفیقات روز افزون سرکار عالی را در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) مسئلت می‌نمایم.»

بر اساس این گزارش، چند روز گذشته اولین تزریق انسانی واکسن ایرانی کرونا با حضور وزیر بهداشت، معاون علمی ریاست جمهوری، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و تیم تحقیقاتی این واکسن انجام شد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: