کد خبر: ۷۸۷۳۳
۱۷:۱۱ - ۰۶ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

آلومینیوم ۲ ـ پرسپولیس ۱؛ ویرانه دفاعی سرخ‌ها!

آلومینیوم ۲ ـ پرسپولیس ۱؛ ویرانه دفاعی سرخ‌ها!

در روز پایانی هفته دوازدهم لیگ برتر، سه بازی آلومینیوم اراک ـ پرسپولیس، ماشین‌سازی ـ فولاد و نفت آبادان ـ سپاهان برگزار می‌شود. در اراک بازی پرسپولیس و آلومینیوم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

هنوز روشن نیست که آیا ابراهیم رئیسی بخت خود را در میدان انتخابات سال ۱۴۰۰ خواهد آزمود یا نه. اما ستاره اقبال او وقتی درخشیدن می‌گیرد که اصولگرایان با نامزد اجماعی در صحنه حاضر شوند. امری که در...

تابلوی بورس: ریزش ۲۴ هزار واحدی شاخص کل

 

دیدارنیوز - سرویس اقتصادی: امروز شاخص کل با ۲۴ هزار و ۳۵۱ واحد ریزش به عدد یک میلیون و ۴۲۳ هزار کاهش پیدا کرد. شاخص کل هم‌وزن، اما با ۴ هزار و ۹۶۰ واحد رشد به عدد ۴۷۳ هزار و ۴۶۸ واحد رسید. امروز نماد‌های شاخص‌ساز ِ فارس، فملی، فولاد، شستا، تاپیکو، شپنا و خودرو بیشترین تاثیر منفی را شاخص کل گذاشتند. نماد‌های شستا، فملی، سیتا، شپنا، فولاد، وتجارت و خودرو از پر تراکنش‌ترین نماد‌ها بودند.


شاخص کل فرابورس نیز امروز با ۶۹ واحد ریزش به عدد ۲۰ هزار و ۷۳ واحد کاهش یافت. نماد‌های کگهر و آریا بیشترین اثر مثبت و نماد‌های بپاس، هرمز، صبا، مارون و ذوب بیشترین اثر منفی را بر شاخص کل فرابورس گذاشتند. نماد‌های وسپهر، بیپوند، چخزر، دی، بگیلان، زملارد و تلیسه از پر تراکنش‌ترین نماد‌ها بودند.

در بازار امروز بورس، نماد‌های دلقما، دجابر، وآذر، پسهند، آپ، کترام و کساوه بیشترین افزایش قیمت و نماد‌های غبهنوش، خمحور، شبریز، شبندر، قنیشا، لبوتان و پتایر بیشترین کاهش قیمت را داشتند. در فرابورس نیز بیشترین افزایش به نماد‌های اشاد ۲، شاروم، قچار، تسه ۹۸۰۴، ثالوند، سدبیر و کی‌بی‌سی تعلق داشت. بیشترین کاهش قیمت نیز به نماد‌های حسینا، زدشت، بپیوند، تملی ۸۰۷، تسه ۹۸۱۱، تملی ۸۰۱ و تملی ۷۰۱ مربوط بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: