تیتر امروز

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

دختر کوچکی به نام دالارا با بیماری‌ای به نام sma درگیر است. کمپینی برای کمک به او برای تهیه دارویی گران قیمت به راه افتاده که شاید به درمان او کمک کند. آیا باید با چنین کمپینی همراه شد؟ پاسخ...

نماینده برجسته حزب حاکم پارلمان ارمنستان خواستار لزوم بازگشایی کانال مذاکرات با جمهوری آذربایجان و برقراری روابط دیپلماتیک به منظور تغییر چشم‌اندازهای مورد انتظار بعد از توافقنامه آتش‌بس قره‌باغ شد.

کد خبر: ۷۷۴۵۹
۲۲:۱۲ - ۱۸ آذر ۱۳۹۹
درخواست برای برقراری روابط دیپلماتیک ارمنستان با جمهوری آذربایجان
 
 
دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، آندرانیک کوچاریان، رئیس کمیته دفاع و امنیت پارلمان ارمنستان تاکید کرد: ما در صحنه نبرد معنوی و اخلاقی شکست خوردیم و روشن است که حقیقت شکست منجر به پیچیدگی‌های بیشتر می‌شود. اما نیاز به عبور از این وضعیت ناامیدی در اسرع وقت داریم.

او اضافه کرد: در نهایت ما باید تلاش کنیم مذاکره را با طرف پیروز باز کنیم هر چقدر هم که سخت باشد. تقریبا هر کشوری که از جنگ‌های گسترده خارج می‌شود، این راه را در پیش می‌گیرد. برقراری روابط دیپلماتیک چشم‌اندازهای مورد انتظار را تغییر می‌دهد.

این مقام اظهار کرد: گام‌های حساب شده و با دقت منجر به واقعیت حل کارآمد مشکلاتی می‌شود که در زمینه امنیت و دفاع شکل گرفته و اساسی برای توسعه اقتصادی و اصلاحات و انگیزه قوی برای شکوفایی اقتصادی می‌شوند. همچنین با تکیه بر سیاست اقتصادی می‌توان به بازسازی ارتش و تشکیل سامانه امنیتی پرداخت.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: