تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

هشدار هواشناسی نسبت به افزایش آلودگی هوا در تهران و دو استان دیگر

سازمان هواشناسی با صدور هشداری نسبت به افزایش آلودگی هوا در سه استان تهران، اصفهان و خراسان رضوی هشدار داد.

کد خبر: ۷۴۸۰۹
۱۴:۳۷ - ۱۲ آبان ۱۳۹۹

هشدار هواشناسی نسبت به افزایش آلودگی هوا در تهران و دو استان دیگر

 

دیدارنیوز ـ سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ با اشاره به پایداری هوا و سکون نسبی جو آورده است: این وضعیت جوی از اوایل وقت امروز (۱۲ آبان ماه) موجب افزایش غلظت آلاینده‌ها در استان‌های اصفهان، خراسان رضوی و تهران می‌شود. این وضعیت تا پیش از ظهر چهارشنبه (۱۴ آبان ماه) ادامه پیدا می‌کند.

درصورت افزایش تردد‌های درون شهری احتمال رشد شاخص کیفیت هوا درحد ناسالم برای گروه‌های حساس و حتی در مناطق پرجمعیت و صنعتی در حد ناسالم برای تمام گروه‌ها وجود دارد بنابراین سازمان هواشناسی نسبت به کاهش تردد در سطح شهر‌ها به ویژه برای کودکان، افراد مسن و بیماران قلبی و تنفسی توصیه می‌کند.

لازم به ذکر است: زمانی که سازمان هواشناسی هشدار زرد رنگ صادر می‌کند به معنای این است که پدیده‌ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفر‌ها و انجام کار‌های روزمره اختلالاتی را ایجاد کند. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می‌شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده‌ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از سوی دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدار‌ها قرار می‌گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار