مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوار‌های شهرداری تهران گفت: از امروز پوشش ماسک بهداشتی برای همه افرادی که به پایانه‌ها وارد می‌شوند الزامی است و تنها به افراد دارای ماسک، خدمات ارائه می‌شود.

کد خبر: ۷۳۱۹۵
۱۷:۰۰ - ۱۹ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ بر اساس اعلام روز شنبه روابط عمومی سازمان پایانه‌ها و پارک سوار‌های شهرداری تهران، امیر حسین صدیقی افزود: در راستای اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا و اجرای طرح «ماسک از خانه تا خانه» سازمان پایانه‌ها نیز همچون گذشته با تأکید بر استفاده از ماسک توسط شهروندان و مسافران، از ارائه خدمات به افراد بدون ماسک معذور خواهد بود و کلیه افراد برای ورود به پایانه‌های مسافربری ملزم به پوشش ماسک هستند.
 
وی با اشاره به اقدامات این سازمان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: از ابتدای شیوع کرونا در کشور، سازمان پایانه‌ها مطابق با آخرین دستورالعمل‌های صادره از ستاد ملی مبارزه با کرونا، به صورت شبانه روزی عملیات ضدعفونی پایانه‌ها را در دستورکار داشته و این اقدامات همچنان با تلاش بی وقفه کارکنان ادامه دارد.
 
مدیرعامل سازمان پایانه‌ها همچنین از عرضه ماسک بهداشتی در پایانه‌ها خبر داد و گفت: با همکاری وزارت صمت غرفه‌های عرضه ماسک بهداشتی با قیمت مصوب، همزمان با اجباری شدن پوشش ماسک در پایانه‌ها فعال شده است.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: