تیتر امروز

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا
«دیدار؛ یاری متقابل» - قسمت دوم

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا

سلسله مطالب «دیدار؛ یاری متقابل» به مفهوم همیاری اجتماعی در دوران همه‌گیری کرونا می‌پردازد. در این قسمت به شیوه‌های مختلف کمک به افراد آسیب‌پذیری پرداخته شده است که در اطراف ما زندگی می‌کنند.

باشگاه نساجی با صدور بیانیه‌ای نسبت به اظهارات محمود فکری واکنش نشان داد.

کد خبر: ۷۳۰۱۹
۲۲:۱۹ - ۱۶ مهر ۱۳۹۹
بیانیه کنایه‌آمیز باشگاه نساجی درباره محمود فکری
 
دیدارنیوز - محمود فکری که فصل قبلی لیگ را با نساجی به پایان رساند حالا گزینه اصلی نیمکت استقلال است و به احتمال بسیار قوی به عنوان سرمربی جدید آبی‌پوشان اتتخاب می‌شود. در این صورت، این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که فکری با نساجی قرارداد داشت و به صورت یک طرفه قراردادش را فسخ کرده تا با مسئولان استقلال مذاکره کند.

فکری امروز (چهارشنبه) در مصاحبه‌ای گفت که چوب رفاقتش با مسئولان نساجی را می‌خورد چرا که زمان عقد قرارداد با این تیم متن قرارداد را نخوانده امضا کرده است. باشگاه نساجی هم با انتشار بیانیه‌ای به اظهارات فکری واکنش نشان داده که به شرح زیر است: 

"هواداران صبور و خونگرم نساجی! می‌دانیم که این روزها نگران تیم محبوب خود هستید و از مصاحبه‌های دوستان قدیمی رنجیده‌اید.

دوستانی که از دوستی تنها فرصت‌طلبی را یاد گرفته‌اند!

آن روز که دوست داشتند برند لیگ برتری شده و از مربی‌گری در دسته‌های پایین‌تر خلاص شوند، یار جانی بودند و حالا حرف از عدم تمرکز و چوب رفاقت می‌زنند.

آن هم درست وقتی که فاصله چندانی تا شروع مسابقات لیگ برتر نداریم و وقت جبران بود تا ثابت کنند نساجی یک انگیزه فرصت‌طلبانه و سکوی پرتاب نیست.

کاش لااقل به حرمت رفاقت، ساز رفتن را زودتر کوک می‌کردند تا تکلیف تیم محبوب مازندرانی‌ها زودتر مشخص شود.

لابد رفاقت بلد نبودند و نیستند و تنها منافعشان مسیر دوستی را مشخص می‌کند.

هواداران گرامی! به ‌زودی برای باشگاه و آینده‌اش تصمیم مهم و راه‌گشایی با همراهی شما خواهیم گرفت. رفیقان واقعی نساجی شما هستید و جز شما یار و مخاطبی نداریم.

نساجی فصل پرقدرتی پیش رو خواهد داشت."


منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: