تیتر امروز

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.
دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌و نقل جاده‌ای کشور ضمن اعلام بارندگی در جاده‌های ۱۲ استان کشور از انسداد دوباره جاده هراز تا اطلاع ثانوی خبر داد.

کد خبر: ۷۲۹۵۱
۱۰:۲۵ - ۱۶ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ جاده هراز روز‌های ۱۳ و ۱۴ مهرماه به دلیل انجام عملیات کارگاهی مسدود شده بود و پس از پایان عملیات کارگاهی از ساعت ۱۷ روز ۱۴ مهر تا شب گذشته تردد از این جاده امکان پذیر شد. اما صبح امروز مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها دوباره از انسداد این جاده تا اطلاع ثانوی خبر داد.
 
به گزارش روز چهارشنبه مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌و نقل جاده‌ای، آخرین وضعیت محور‌های شمالی از تردد روان در جاده‌های چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می‌دهد و در بیشتر محور‌های شمالی بارش باران گزارش شده است.
 
 آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و محدوده‌های ایران خودرو و چیتگر و ترافیک سنگین در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس خبر می‌دهد.
 
آخرین وضعیت جوی نیز از بارش باران در برخی از جاده‌های استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، مازندران، سمنان، گلستان و خراسان شمالی خبر می‌دهد.
 
 بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲هزار و ۲۶۴ ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، میزان تردد نسبت به روز قبل ۲.۷ درصد افزایش داشته است.
 
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۵.۹ درصد، اوج تردد بین ساعت ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعت ۳ تا ۴ انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: