تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟

بر اساس اعلام مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای، بارش باران در برخی از جاده‌های استان‌های اردبیل، البرز، گیلان، قزوین و مازندران آغاز شده است.

کد خبر: ۷۲۷۸۳
۰۹:۴۳ - ۱۴ مهر ۱۳۹۹
 
دیدارنیوز ـ به گزارش مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌و نقل جاده‌ای، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای محور‌های مسدود و ممنوع، مابقی محور‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.
 
در شبانه‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و٢٥٢ تردد شمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ٣.٥ درصد کاهش تردد گزارش شده است.
 
سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۵.۶ درصد، اوج تردد بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت ۳ تا ۴ انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.
 
آخرین وضعیت محور‌های شمالی از تردد روان در محور‌های چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر می‌دهد.
 
جاده هراز تا ساعت ۵ امروز مسدود است.
 
آخرین وضعیت ترافیکی سایر محور‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج - تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک خبر می‌دهد، همچنین ترافیک سنگینی در محور شهریار- تهران محدوده شهر قدس گزارش شده است.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: