معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل کشور گفت: دریافت وجه نقد در عوارضی‌های آزادراه تهران – شمال طبق هماهنگی انجام شده و تا حل و فصل کامل زیرساخت‌های کنترل دریافت عوارض به طور موقت خواهد بود.

کد خبر: ۷۰۶۱۷
۱۳:۴۰ - ۱۶ شهريور ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ جلال بهرامی، عضو هیات مدیره و معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها در واکنش به نقدی شدن عوارض در باجه‌های عوارضی قطعه یک آزادراه تهران – شمال که پیش از این الکترونیکی بود با توجه به مخالفت وزیر راه و شهرسازی با این موضوع اظهار داشت: این موضوع به طور موقت انجام می‌گیرد تا بحث‌های مربوط به دریافت عوارض روی غلتک بیفتد.
 
وی با اشاره به هماهنگی‌های انجام گرفته برای اتخاذ این تصمیم تصریح کرد: با توجه به اینکه میزان کسانی که در این مسیر تردد داشتند و عوارض پرداخت می‌کردند کمتر از ۲۰ درصد بود این طرح به طور موقت گذاشته شده تا در نهایت بحث موضوعات کنترل بابت دریافت عوارض حل و فصل شود.
 
معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های کشور در ادامه گفت: به همین خاطر این تصمیم با هماهنگی‌های لازم گرفته شده که طی چند ماه آزمایشی در باجه‌های الکترونیکی عوارض به صورت نقدی دریافت شود چرا که برای توسعه منطقه ۲ آزادراه این پول مورد نیاز است. قطعا با حل زیرساخت‌های کنترلی دریافت عوارض شرایط مثل سابق خواهد بود و همان طور که گفته شده این طرح موقت است.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: