فرمانده انتظامی استان از شناسایی کارگاه غیرمجاز تولید عطر تقلبی در شهر «گلستان» و کشف ۲ تن و۶۰۰ کیلوگرم عطر تقلبی خبر داد.

کد خبر: ۷۰۳۷۲
۱۳:۲۷ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محسن خانچرلی در تشریح این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان با به دست آوردن اخبار و اطلاعاتی در خصوص فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع عطر تقلبی، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
 
فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: مأموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی و کار‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی محل فعالیت متهم در «گلستان» بهارستان شده و با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از محل، ۲ تن و ۶۰۰ کیلوگرم عطر،۲۶۰ لیتر الکل تقلبی و ۱۵ هزار عدد ظروف بسته بندی را کشف کردند.
 
سردار خانچرلی با اشاره به اینکه کارشناسان، ارزش اموال مکشوفه را ۳۰ میلیارد ریال برآورد کردند، خاطرنشان کرد: در این خصوص، متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضائی شد.
 
رئیس پلیس غرب استان تهران در پایان از شهروندان خواست: در صورت اطلاع از فعالیت افراد فرصت طلب و سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به اطلاع پلیس دهند تا اقدام قانونی در این زمینه صورت گیرد.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: