هتل لوکسی که در مرکز شهر ونکوور کانادا در سال ۲۰۱۷ در میان اعتراضات علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به نام وی افتتاح شد، اعلام ورشکستگی کرد.

کد خبر: ۷۰۰۱۰
۱۸:۳۰ - ۰۹ شهريور ۱۳۹۹

 
دیدارنیوز ـ شرکتی که هتل بین‌المللی ترامپ در شهر ونکوور کانادا را اداره می‌کند روز جمعه اعلام کرد که درخواست اعلام ورشکستگی خود را به مراجع ارائه کرده و بیماری همه گیر ویروس کرونا را دلیل از دست دادن درآمد و مشکلات مالی خود دانسته است.
 
 
 
شرکت «مشارکت در هتلداری تی ای» TAHMLP که زیرمجموعه‌ای از شرکت مالزیایی «تی‌ای گلوبال» است، اعلام کرد که تعطیلی‌های موقت ناشی از شیوع کرونا از ماه مارس بر کسب و کار این هتل ۶۹ طبقه تأثیر گذاشته است.
 
 
 
شرکت هولبورن گروپ که در ونکوور کانادا مستقر و مالک این برج است، مجوز نامگذاری این پروژه به اسم ترامپ را تحت توافقنامه سال ۲۰۱۳ ارائه کرد.
 
 
 
بر اساس این گزارش، این هتل لوکس در مرکز شهر ونکوور در سال ۲۰۱۷ در میان اعتراضات علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا افتتاح شد.
 
 
 
در بیانیه‌ای که در پایگاه اینترنتی این شرکت منتشر شده، آمده است: هزینه‌های جاری آن از زمان شیوع بیماری کووید-۱۹ و فقدان درآمد، شرکت «مشارکت در هتلداری تی ای» را در وضعیت ورشکستگی قرار داده است.
 
 
 
اسنادی که روز پنجشنبه در کانادا ثبت شد نشان می‌دهد که این شرکت ۴.۷۹ میلیون دلار کانادا (۳.۶۶ میلیون دلار) بدهکار است و دارایی کل آن ۱.۱ میلیون دلار کانادا است. بر اساس این بیانیه شرکت «مشارکت در هتلداری تی ای» محل هتل را اجاره کرده و آن را اداره می‌کند.
 
 
 
طبق گزارش سالانه این شرکت، درآمد این هتل به دلیل کاهش فروش غذا و نوشیدنی‌ها در سال ۲۰۱۹، ۴٪ کاهش یافته بود.
 
منبع: اعتماد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: