تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
هفته هفتم؛ محرومیت مردم!
بازی‌های لیگ باز هم بدون تماشاگر مرد و زن

هفته هفتم؛ محرومیت مردم!

رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی آغاز می شود که طبق اعلام سازمان لیگ، همه دیدارها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
دفتر مطالعات و پژوهش‌های اجتماعی بنیاد توسعه آفرینش‌برتر برگزار می‌کند؛

اولین نشست شبه خانواده با عنوان "بنیان های نظری شبه خانواده"

دفتر مطالعات و پژوهش‌های اجتماعی بنیاد توسعه آفرینش برتر، اولین نشست شبه خانواده با موضوع «بنیان های نظری شبه خانواده» را برگزار می‌کند.

کد خبر: ۲۷۳۷۱
۱۷:۲۳ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۸
دیدارنیوزـ دفتر مطالعات و پژوهش‌های اجتماعی بنیاد توسعه آفرینش برتر، اولین نشست شبه خانواده با موضوع «بنیان‌های نظری شبه خانواده» را برگزار می‌کند.

در این نشست که روز بیست و هشتم خرداد ماه ۹۸ برگزار خواهد شد، محمدتقی آزاد ارمکی، قاسم پورحسن، محمدسالار کسرایی، کاوه امیدی، فهیمه حسین زاده و محمدعلی محمدی قره قانی به سخنرانی می‌پردازند. محل برگزاری نشست «بنیان‌های نظری شبه خانواده» در سالن همایش‌های بنیاد توسعه آفرینش برتر واقع در تهران، بزرگراه شهید همت، خیابان شیرازی جنوبی، خیابان آقاعلیخانی، پلاک ۴۲ طبقه دوم خواهد بود.
 

اولین نشست شبه خانواده با عنوان

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی