تیتر امروز

آسیب شناسی مناسک حسینی
دیدگاه محمد منصورنژاد، پژوهشگر دینی درباره مناسک حسینی

آسیب شناسی مناسک حسینی

محمد منصورنژاد، محقق و دین پژوه در یادداشتی تحلیلی، مناسک و عزاداری محرم را مورد آسیب‌شناسی قرار داده است.
از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
در فدراسیون و کمیته داوران چه خبر است؟

دعوای لفظی داوران به‌خاطر دربی؛ ۱۸ سال پیش در کلاسم تقلب کردی! +ویدیو

خداداد افشاریان، رئیس کمیته داوران که این هفته‌ها به دلیل مشکلات داوری در لیگ برتر تحت فشار است، به شدت به انتقاد از حسین عسگری، داور سابق فوتبال درباره نظرش در صحنه مشکوک به پنالتی دربی ۱۰۰ پرداخت و گفت تمام داوران به کارشناسی‌های حسین عسگری توجه نکنند که با واکنش عسگری مواجه شد. عسگری گفت: خداداد افشاریان ۱۸ سال پیش در کلاس ملی من مردود شد؛ چرا؟ چون تخلف و تقلب کرد. آیا این آدمِ متقلب می‌تواند داور سالم تربیت کند؟

کد خبر: ۱۴۸۹۹۴
۱۲:۴۸ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲

دعوای لفظی داوران به‌خاطر دربی؛ ۱۸ سال پیش در کلاسم تقلب کردی! +ویدیو

دیدارنیوز: دعوای لفظی یک کارشناس داوری و رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال بار دیگر فضای فوتبال را متشنج کرده است.

به گزارش دیدارنیوز، شب گذشته در برنامه فوتبال برتر، بحث درباره مشکلات داوری، دربی پایتخت و .. داغ بود و محمد فنایی کمک داور سابق و حسین عسگری داور پیشین فوتبال کشورمان حضور داشتند.

در بخش مربوط به صحبت‌های عسگری و خداداد افشاریان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال، بین دو طرف بحث و تنش به وجود آمد که ویدیوی آن را در ادامه مشاهده می‌کنید.

افشاریان گفت: از تمام داوران می‌خواهم به کارشناسی‌های حسین عسگری توجه نکنند، چون صداقت در حرف‌های او نیست.

عسگری، کارشناس داوری هم که از حرف ناراحت شده بود، گفت: خداداد افشاریان ۱۸ سال پیش در کلاس ملی من مردود شد؛ چرا؟ چون تخلف و تقلب کرد. آیا این آدمِ متقلب می‌تواند داور سالم تربیت کند؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی