تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

۱۰ کمیته در استقبال از مسافران نوروزی در شوشتر تشکیل شد 

فرماندار شهرستان شوشتر از تشکیل ۱۰ کمیته برای استقبال از مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد. 

کد خبر: ۱۴۳۴۷۳
۱۴:۰۱ - ۲۳ دی ۱۴۰۱

۱۰ کمیته در استقبال از مسافران نوروزی در شوشتر تشکیل شد 

به گزارش دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: حجت الله دهدشتی امروز پنجشنبه در نشست ستاد نوروزی شهرستان شوشتر اظهار کرد: شهرستان شوشتر ظرفیت های زیادی در گردشگری و فرهنگی دارد که باید از ظرفیت فرهنگی درکنار گردشگری نیز در عید نوروز  استفاده شود.

وی با بیان اینکه ۱۰ کمیته برای ارائه خدمات بهتر در شهرستان شوشتر تشکیل شده است افزود: با هماهنگی های انجام شده کمیته های انتظامی و امنیتی، کمیته خدمات بهداشتی سلامت و محیط زیست، حمل و نقل، کمیته امداد و نجات ، خدمات اسکان، نظارت و تنظیم بازار و... برای رفاه مسافران در شهرستان تشکیل شده است.

محمد حسن کجباف «معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان شوشتر » در ادامه بیان کرد: امسال به‌دلیل وجود ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۲، به‌صورت رسمی آماده‌سازی شهر برای استقبال از مسافران نوروزی باید زودتر از سال‌های گذشته انجام شود.

وی با اشاره به اینکه دستگاه اجرایی در این شهرستان باید با تمام توان نسبت به اجرایی شدن شرح وظایف و ایجاد شرایط مناسب برای مسافران نوروزی اقدام کنند، گفت: پارک‌ها و مراکز گردشگری باید از لحاظ روشنایی، زیباسازی ، بهداشتی و امکانات اولیه مجهز بوده و به راحتی در دسترس باشند.

کجباف ادامه داد: نرخ نامه ای جهت اقلام مصرفی در این ایام مشخص و اطلاع رسانی انجام شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی