تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

معرفی محصولات کشاورزی و تولیدی شادگان ضروری است

سرپرست فرمانداری شهرستان شادگان با بیان اینکه شهرستان شادگان یکی از قطب‌های تولید محصولات کشاورزی در خوزستان است، گفت: معرفی محصولات کشاورزی و تولیدی در شادگان ضروری است.

کد خبر: ۱۳۳۰۴۵
۱۹:۱۸ - ۱۳ تير ۱۴۰۱

معرفی محصولات کشاورزی و تولیدی شادگان ضروری است

دیدارنیوز_خوزستان|جمال صالح زاده امروز، ۱۳ تیرماه در جلسه هماهنگی و معرفی ظرفیت‌های کارآفرینی و ایجاد کارگاه‌های زود بازده با هدف توسعه اشتغال در شهرستان شادگان، ضمن اعلام حمایت از کارگاه‌های تولیدی و زودبازده در راستای رونق اشتغال شهرستان، اظهار کرد: ادارات متولی نسبت به معرفی ظرفیت‌های شهرستان در حوزه کارآفرینی اقدام کنند.
به گزارش ایسنا، وی بر معرفی محصولات کشاورزی، تولیدی و خدماتی تاکید کرد و افزود: ایجاد اشتغال با سرمایه کم و فضای کوچک باعث رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در شهرستان خواهد شد.
رئیس شورای اشتغال شهرستان شادگان عنوان کرد: شناسایی حلقه مفقوده در کسب و کار کارآفرینان و معرفی سرمایه‌گذاران موفق، برگزاری نشست‌ها و هم‌اندیشی بین کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برای تبادل تجربیات، به منظور ترغیب، جذب شهروندان و سرمایه‌گذاران استانی و شهرستانی جهت سرمایه‌گذاری در نقاط مختلف شهرستان در اولویت ادارات مربوطه قرار گیرد.
سرپرست فرمانداری شادگان با بیان اینکه جلسات اشتغال باید به صورت مستمر برگزار شود، افزود: معرفی مشاوران اقتصادی جهت توسعه کارآفرینی و اشتغال و ورود هئیت‌های علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای جهت آموزش علمی و تجربی موجب توسعه کسب و کار در شهرستان خواهد شد.
صالح زاده در پایان گفت: ایجاد کارخانه‌های بسته‌بندی محصولات کشاورزی در برندسازی محصولات و افزایش اشتغال در شهرستان شادگان تاثیر بسزایی دارد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی