تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

دیدار امیرعبداللهیان با رئیس و اعضای هیات پارلمانی کرواسی

امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با رئیس و اعضای هیات پارلمانی کرواسی گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچگونه محدودیتی برای توسعه مناسبات با جمهوری کرواسی ندارد.

کد خبر: ۱۳۱۹۹۳
۰۸:۱۰ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

دیدار امیرعبداللهیان با رئیس و اعضای هیات پارلمانی کرواسی

دیدارنیوز: وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با رئیس و اعضای هیأت پارلمانی کرواسی که به تهران سفر کرده‌اند با اشاره به گفتگو‌ها و رایزنی‌های بعمل آمده بین مقامات جمهوری اسلامی ایران و کرواسی طی ماه‌های اخیر نسبت به توسعه مناسبات دو کشور ابراز علاقمندی نمود.

امیرعبداللهیان در این دیدار به جایگاه تأثیرگذار دیپلماسی پارلمانی و نیز سیاست خارجی متوازن در دولت سیزدهم اشاره و اظهار داشت، جمهوری اسلامی ایران هیچگونه محدودیتی برای توسعه مناسبات با جمهوری کرواسی ندارد و مجالس دو کشور نقش مهمی در حمایت از مناسبات فیمابین ایفا می‌نمایند. وزیر امور خارجه کشورمان ارتقا سطح مناسبات تجاری و اقتصادی دو کشور را مهم ذکر کرده و ابراز امیدواری نمود پنجمین دور اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و کرواسی بزودی برگزار شود. تشریح آخرین وضعیت مذاکرات لغو تحریم‌های ظالمانه و مواضع اصولی کشورمان در این خصوص از دیگر محور‌های مطروحه در ملاقات هیات پارلمانی کرواسی با وزیر امورخارجه کشورمان بود.

در این دیدار زلاتکو حسنبگوویچ رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران، ضمن ابراز خرسندی از سفر به جمهوری اسلامی ایران در معیت اعضای گروه دوستی پارلمانی و دیدار با مقامات کشورمان، اقدام جمهوری اسلامی ایران به عنوان نخستین کشور آسیایی که استقلال کرواسی را برسمیت شناخت را به عنوان یک برگ زرین در تاریخ دیپلماسی کرواسی و سابقه مناسبات دو کشور ذکر کرده و تبادل نظر و گفتگو با مقامات کشورمان برای پیرامون توسعه روابط دو کشور از جمله اهداف سفر هیئت پارلمانی کرواسی ذکر کرد.

هیئت پارلمانی کرواسی با اشاره به سابقه کهن و اشتراکات زیاد فرهنگی میان دو‌ملت ایران و کرواسی آمادگی خود برای حمایت از مناسبات دو کشور و امضای سند همکاری‌های فرهنگی را ابراز داشت.

در این ملاقات، آقایان علی اصغر خانی و حسین حسین زاده رئیس و عضو دیگر گروه دوستی پارلمانی ایران و کرواسی نیز آمادگی مجلس شورای اسلامی برای کمک به ارتقا مناسبات ایران و کرواسی در زمینه‌های مختلف و تبادل هیات‌های پارلمانی میان‌دو کشور را ابراز داشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی