تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

پیش‌بینی هوای پایتخت در ۵ روز آینده؛ بارش برف و باران

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: آسمان استان تهران طی ۵ روز آینده قسمتی ابری تا ابری و همراه با بارش پراکنده باران و بارش برف و کولاک در ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۱۷۷۳۶
۱۰:۵۶ - ۱۳ دی ۱۴۰۰

پیش‌بینی هوای پایتخت

دیدارنیوز ـ براساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران با توجه به ورود سامانه بارشی به کشور از امروز (۱۲ دی) تا چهارشنبه (۱۵ دی) آسمان استان تحت تاثیر امواج کم‌دامنه، به طور متناوب نیمه‌ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش پراکنده و در ارتفاعات بارش برف و مه‌آلود خواهد بود.

بر این اساس، از یکشنبه (۱۲ دی) تا دوشنبه (۱۳ دی) آسمان در مناطق پرتردد همراه با غبار محلی و در سطح استان بارش پراکنده باران، در مناطق شمالی توام با برف و در ارتفاعات شرقی و شمالی استان به صورت کولاک و مه پیش‌بینی می‌شود.

از اواخر وقت سه‌شنبه (۱۴ دی) و طی روز چهارشنبه (۱۵ دی) در سطح استان بارش پراکنده همراه با وزش باد در مناطق غربی و جنوب غربی گاهی وزش باد شدید و در ارتفاعات استان بارش برف و وزش باد و مه دور از انتظار نیست.

از اواسط روز دوشنبه (۱۳ دی) با توجه به ناپایداری هوا و نیز وزش باد انتظار کاهش انباشت آلاینده‌های جوی و بهبود کیفیت هوا را خواهیم داشت.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه (امین‌آباد) با دمای۴- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران نیز فردا (۱۳ دی) قسمتی ابری تا نیمه‌ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۱۰ و ۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان پایتخت پس‌فردا (۱۴ دی) قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۱۰ و ۵ درجه سانتیگراد می‌رسد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: هواشناسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر