تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز از پایگاه واکسیناسیون حوزه غرب

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از پایگاه واکسیناسیون در حوزه مرکز بهداشت غرب اهواز بازدید به عمل آورد.

کد خبر: ۱۱۷۳۹۶
۲۰:۲۵ - ۰۷ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: محمدحسین سرمست سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ضمن بازدید از پایگاه تجمیعی واکسیناسیون در حوزه غرب اهواز بر روند ارائه خدمت به مراجعین نظارت کرد.

 سرمست در این بازدید ضمن تقدیر از زحمات فداکارانه پرسنل بهداشت بر لزوم مشارکت مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و انجام واکسیناسیون تاکید کرد و گفت: از مردم عزیز به خصوص افرادی که نوبت دوم واکسن آن‌ها به هر دلیلی به تاخیر افتاده و همچنین افرادی که حداقل سه ماه از نوبت دوم آن‌ها گذشته است، درخواست میکنیم برای تکمیل واکسیناسیون خود به پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون کرونا و یا نزدیکترین مرکز خدمات جامع سلامت منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز افزود: درصورت نیاز، حوزه بهداشت آماده افزایش پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون کرونا می‌باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی