تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

عکاسی از موزه ها ممنوع شد

عکاسی از موزه ها در فضاهای سربسته از سوی اداره کل موزه های کشور ممنوع اعلام شد و این بخشنامه ارسالی به دلیل رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی صادر شده است.

کد خبر: ۱۱۰۷۳۲
۱۳:۳۱ - ۱۴ مهر ۱۴۰۰

 

عکاسی از موزه ها ممنوع شد

دیدارنیوز: طبق بخشنامه ارسالی از سوی اداره کل موزه‌های کشور به دلیل رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی در ایام همه گیری بیماری کووید ۱۹، هر گونه عکاسی با دوربین عکاسی یا تلفن همراه در مکان‌های سربسته موزه‌ها ممنوع اعلام شده است.

این ممنوعیت در پی عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و حفظ ماسک بر روی صورت توسط بازدیدکنندگان هنگام گرفتن عکس‌های یادگاری یا سلفی، در تمام طول مسیر بازدید و بی توجهی به تذکر دوستانه همکاران و در نتیجه به خطر افتادن سلامتی دیگر بازدیدکنندگان و همکاران موزه دار و مراقب صادر شده است؛ بنابراین عکاسی تا اطلاع ثانوی در همه مکان‌های سربسته موزه‌ها ممنوع است.

این خبری بود که صفحه مجازی کاخ موزه اینستاگرام اعلام کرده و نوشته عکاسی در فضای باز موزه و باغ گلستان کماکان با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی بلامانع است.

منبع: مهر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر