تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

گزارش هواشناسی امروز ۱۴۰۰/۰۷/۱۰

با توجه به تحلیل نقشه‌های هواشناسی ایران، امروز ۱۰ مهرماه در برخی استان‌های شمالی کشور وقوع رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۱۰۲۵۹
۱۱:۵۴ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

هواشناسی امروز

دیدارنیوز ـ بر اساس هشدار‌های سازمام هواشناسی ایران از امروز ۱۰ مهرماه و طی پنج روز آینده در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل و شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در برخی ساعات وقوع رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

همچنین امروز در استان گیلان بارش شدت پیدا می‌کند و دریای خزر نیز مواج خواهد بود. طی دو روز آینده در شمال شرق و شرق کشور و در استان خوزستان وزش باد شدید با احتمال خیزش گرد و خاک در برخی ساعات پیش‌بینی می‌شود.

به نقل از سازمان هواشناسی ایران، با نزدیک شدن سامانه کم فشار حاره‌ای از روی اقیانوس هند به کشور، تا فردا بارندگی شدید و وزش باد شدید در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان پیش‌بینی می‌شود.

آب‌های دریای عمان و شرق خلیج فارس تا فردا مواج خواهد بود و این شرایط منجربه به صدور هشدار قرمز در این نواحی شده است.

آسمان تهران فردا صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی و وزش باد با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه نیز صاف تا نیمه ابری همراه با غبار صبحگاهی و وزش باد با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا اهواز با بالاترین دمای ۴۴ و ۴۳ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و اردبیل با بیشینه دمای ۱۱ و ۱۵ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور هستند.

گزارش هواشناسی

منبع: فرادید
برچسب ها: هواشناسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر