تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

گزارش هواشناسی امروز ۱۴۰۰/۰۷/۱۰

با توجه به تحلیل نقشه‌های هواشناسی ایران، امروز ۱۰ مهرماه در برخی استان‌های شمالی کشور وقوع رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۱۰۲۵۹
۱۱:۵۴ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

هواشناسی امروز

دیدارنیوز ـ بر اساس هشدار‌های سازمام هواشناسی ایران از امروز ۱۰ مهرماه و طی پنج روز آینده در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل و شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در برخی ساعات وقوع رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

همچنین امروز در استان گیلان بارش شدت پیدا می‌کند و دریای خزر نیز مواج خواهد بود. طی دو روز آینده در شمال شرق و شرق کشور و در استان خوزستان وزش باد شدید با احتمال خیزش گرد و خاک در برخی ساعات پیش‌بینی می‌شود.

به نقل از سازمان هواشناسی ایران، با نزدیک شدن سامانه کم فشار حاره‌ای از روی اقیانوس هند به کشور، تا فردا بارندگی شدید و وزش باد شدید در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان پیش‌بینی می‌شود.

آب‌های دریای عمان و شرق خلیج فارس تا فردا مواج خواهد بود و این شرایط منجربه به صدور هشدار قرمز در این نواحی شده است.

آسمان تهران فردا صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی و وزش باد با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه نیز صاف تا نیمه ابری همراه با غبار صبحگاهی و وزش باد با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا اهواز با بالاترین دمای ۴۴ و ۴۳ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و اردبیل با بیشینه دمای ۱۱ و ۱۵ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور هستند.

گزارش هواشناسی

منبع: فرادید
برچسب ها: هواشناسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر