تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!

چمران: امیدوارم زاکانی مانند گذشته بدرخشد

رییس شورای شهر تهران گفت: امیدوارم علیرضا زاکانی در شهرداری تهران هم همانند گذشته بدرخشد و در پیشگاه خداوند رو سفید باشد.

کد خبر: ۱۰۷۴۶۶
۱۵:۵۰ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۰

چمران

دیدارنیوز - مهدی چمران پس از یک هفته  در صحن شورای شهر حضور یافت.

او با اشاره به حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران در جلسه امروز گفت: امروز نخستین روزی است که آقای زاکانی به عنوان شهردار تهران در صحن شورا حضور پیدا کرده است؛ البته ایشان فعالیت خود را در مجموعه شهرداری تهران از روز پنجشنبه و بعد از دریافت حکم از وزیر کشور آغاز کرد‌ه‌ان

چمران گفت: امیدواریم زاکانی در این میسر همانند گذشته بدرخشد؛ به مانند نوجوانی و جوانی خود که در جبهه‌های جنگ در سالیان دور حضور داشته است.

چمران افزود: امیدواریم همچنان در این مسیر فعالیت آقای زاکانی ادامه داشته باشد و در مسیر جدید کاملاً موفق و در پیشگاه خداوند روسفید باشد و امیدواریم خدمتی هر چند کوچک به مردم داشته باشیم.

منبع: ایلنا
برچسب ها: مهدی جمران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر