تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...

مخالفت بنت با درخواست وزیر حنگ اسرائیل برای دیدار با عباس

منابع خبری عبری زبان از مخالفت نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با درخواست وزیر جنگ این رژیم برای دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین پرده برداشت.

کد خبر: ۱۰۴۹۱۲
۱۲:۲۸ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

مخالفت بنت

دیدارنیوز - شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نفتالی بنت، نخست‌وزیر این رژیم با درخواست بنی گانتس، وزیر جنگ اسرائیل برای دیدار با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین مخالفت کرده است.

این رسانه همچنین گزارش داد که پس از مخالفت بنت با این درخواست بنی گانتس احساس ناامیدی می‌کند.
این شبکه همچنین گزارش داد که بنی گانتس خودش را بزرگ‌ترین و مناسب‌ترین فرد برای دیدار با محمود عباس می‌داند و مخالفت بنت با این درخواست در راستای حفظ حامیان خود در اردوگاه راست رژیم صورت گرفته است.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در ادامه آورده است: گانتس به بنت گفته است که اگر یائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل با محمود عباس دیدار کند، پیامدهای سیاسی به همراه خواهد داشت که در برهه کنونی مورد توجه ما نیست.
طبق این گزارش، گانتس معتقد است که تلاش برای افزایش سطح همکاری امنیتی با تشکیلات خودگردان فلسطین و دیدار با محمود عباس مهم خواهد بود.

این شبکه همچنین به نقل از گانتس تاکید کرد که تداوم مخالفت با ورود کمک‌ها به نوار غزه از طریق تشکیلات خودگردان فلسطین دولت رژیم صهیونیستی را نیز متضرر خواهد کرد

منبع: ایسنا
برچسب ها: نفتالی بنت
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر