ضرغامی: برخی با مردم برخورد می‌کنند که چرا شاد هستید!
هر دولتی که توانست مردم را بیشتر شاد کند موفق‌تر است

ضرغامی: برخی با مردم برخورد می‌کنند که چرا شاد هستید!

ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی با ادعای اینکه آمار‌ها نشانگر رشد قابل‌توجه گردشگری است، با بیان اینکه تولید شادی از وظایف حاکمیت است، گفت: این امر یک شاخص است و هر دولتی که توانست مردم را بیشتر شاد کند موفق‌تر است. بگذریم از اینکه گاهی مردم خودشان شاد هستند، اما برخی می‌روند و با آنان برخورد می‌کنند که چرا شاد هستید.

وقتی عصبانی هستید، دست به قلم شوید!

پس از عصبانیت و خشم فراوان چه کاری انجام می‌دهید؟ طبق مطالعه‌ای جدید «نوشتن» و دور انداختن کاغذ آن می‌تواند برای از بین‌بردن خشم درونی شما کافی باشد.
آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار
دیدار نخستین برنامه از "پریسکوپ" را منتشر می‌کند

آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار

با توجه به طیف گسترده علاقه مندی‌ها در دهه‌های اخیر در زمینه‌های شغلی و به طبع سردرگمی و عدم آگاهی نسل نوجوان و جوان (نسل Z) نسبت به آینده، بازار کار، میزان درآمد، جایگاه شغلی و اجتماعی هر حرفه تصمیم به ساخت برنامه پریسکوپ گرفته شد.
نخست‌وزیر استرالیا از مالک ایکس انتقاد کرد

جنجال جدید ماسک؛ «میلیاردر متکبر»!

به‌دنبال عدم موافقت ایکس با حذف ویدیو‌های مربوط به یک حمله در سیدنی، نخست‌وزیر استرالیا ایلان ماسک را یک «میلیاردر متکبر» نامید.
در نشست «ارمغان سعدی» عنوان شد

سعدی؛ پیام‌آور صلح و نوع دوستی

محمود شالویی، رییس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در نشست «ارمغان سعدی» گفت: سعدی در سرایش غزل دست کمی از شاعرانی چون حافظ ندارد. او شاعر صلح، صفا و دوستی است، از اینرو شعر و اندیشه او امروز هم می‌تواند برای ما پیام‌آور نوع دوستی و مهرورزی باشد.
بیماری ترانه علیدوستی چیست؟

بیماری ترانه علیدوستی چیست؟

ترانه علیدوستی، بازیگر مطرح سینمای کشورمان دچار یک بیماری به نام سندرم (DRESS) شده است که یک نوع واکنش شدید ناشی از حساسیت به مصرف برخی دارو‌ها است.

بیماری نامشخص «ترانه»

نادره حکیم الهی، مادر ترانه علیدوستی، بازیگر سرشناس سینمای ایران، می‌گوید دخترش به یک بیماری با منشا نامشخص مبتلا شده است.
صنایع‌دستی حال و روز خوشی ندارد

صنایع دستی ایران؛ ماشین‌ها جای دست‌ها را گرفتند!

ایلنا در گزارش خود درباره وضعیت صنایع دستی ایران نوشت: پیگیری‌ها از تعدادی از هنرمندان و صنعتگران این حوزه مشخص کرده که با مرگ اقتصاد، هنر از شاکله صنایع‌دستی خارج شده و به‌سمت ماشینیزم و تولیدات صنعتی گرایش پیدا کرده است.
مدیر کل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت ارشاد مطرح کرد

وزارت فرهنگ، متولی تبلیغات در حوزه VOD‌ها است

عباس محمدیان، مدیر کل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت ارشاد اعلام کرد که وزارت فرهنگ، متولی همه عرصه‌های تبلیغاتی کشور از جمله حوزه VOD‌ها است.