تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

ضرر میلیون دلاری ژاپن از عدم حضور تماشاگران در المپیک

ژاپنی‌ها با عدم حضور تماشاگران در المپیک میلیون‌ها دلار ضرر کردند.

کد خبر: ۹۹۶۱۸
۱۰:۵۱ - ۱۸ تير ۱۴۰۰

 

ضرر میلیون دلاری ژاپن از عدم حضور تماشاگران در المپیک

 

دیدارنیوز: با افزایش شیوع ویروس کرونا در ژاپن کمیته برگزاری بازی‌ها روز گذشته تصمیم گرفت تمامی مسابقات بدون حضور تماشاگران داخلی برگزار شود. ژاپن پیش از این ممنوعیت حضور تماشاگران خارجی را تصویب کرده بود.

در حالی که دو هفته به شروع بازی‌های المپیک توکیو زمان باقیمانده، یوشیهیده سوگا نخست وزیر ژاپن روز گذشته شرایط اضطراری را در توکیو تمدید کرد. بر این اساس بازی‌های المپیک در حالی برگزار خواهد شد که توکیو در وضعیت اضطراری قرار دارد.

ژاپنی‌ها که پیش از کرونا پیش بینی کرده بودند با حضور تماشاگران می‌توانند رونق اقتصادی داشته باشند حالا با عدم فروش بلیت در بازی‌های المپیک و پارالمپیک با ضرر قابل توجهی مواجه شده‌اند. انتظار می‌رود با این تصمیمات اتخاذ شده ژاپن حدود ۸۲۰ میلیون دلار از عدم فروش بلیت المپیک و پارالمپیک ضرر کند.

طبق پرونده نامزدی المپیک که به توکیو ارسال شده است، IOC مسئول خسارت نیست و دولت‌های مرکزی و کلانشهر‌ها احتمالاً مجبور به جبران کسری بودجه خواهند بود.

برگزاری بازی‌های تابستانی در شرایط اضطراری و بدون تماشاگر برای اولین بار در تاریخ المپیک رخ داده است.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار