تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

حمایت تمام قد یک استقلالی از پرسپولیس

پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقادی به حواشی مطرح شده پیرامون پیروزی های پرسپولیس ندارد.

کد خبر: ۹۸۹۰۴
۱۲:۲۹ - ۱۳ تير ۱۴۰۰

حمایت تمام قد یک استقلالی از پرسپولیس

دیدارنیوز - بیژن طاهری که سابقه حضور در استقلال هم به عنوان مربی و هم به عنوان بازیکن را دارد در مورد شائبه هایی که برخی مطرح می‌کنند و اینکه پرسپولیس و یا سپاهان با کمک برنامه‌ریزی مسابقات یا اشتباهات داوری برنده می‌شوند، گفت: من از روز اول چنین صحبت‌هایی را قبول نداشتم. پرسپولیس و سپاهان اگر برنده می شوند در زمین مسابقه خوب بازی می‌کنند. اصلا این مسایل را قبول ندارم. اگر استقلال هم به مشکل می‌خورد بازهم مربوط به زمان مسابقه نیست بلکه استقلال در زمان یارگیری و فصل آماده‌سازی ضربه می‌خورد، درست در روزهایی که تیم ها مشغول جذب بازیکن و آماده‌سازی در ابتدای فصل هستند استقلال از این شرایط خارج می‌شود.

او در ادامه گفت: من در زمان حضور وینفرد شفر که خودم در استقلال بودم به طور کامل این مساله را احساس کردم. نمی‌توان گفت پرسپولیس به خاطر برنامه ریزی مسابقات برنده می‌شود. این تیم فوتبال را مدرن بازی می‌کند البته سپاهان و استقلال هم فوتبال خوبی ارائه می‌کنند اما پرسپولیس خودش برنده می‌شود و نمی‌توان گفت که بخاطر مسائلی دیگر پیروز از میدان خارج می‌شود.

منبع: تیتر 20
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر