تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

تهران از امروز به جمع شهرهای قرمز کرونا پیوست و دورکاری ۷۰ درصدی کارمندان ادارات در آن اعمال می‌شود.

کد خبر: ۹۸۶۶۱
۰۹:۵۶ - ۱۲ تير ۱۴۰۰

دورکاری ۷۰ درصد کارمندان تهران از امروز

دیدارنیوز ـ طبق آخرین آمار منتشر شده از سوی اپلیکیشن ماسک، اکنون در کشور وضعیت کرونای ۹۲ شهرستان قرمز، ۱۸۳ شهرستان نارنجی و ۱۷۳ شهرستان زرد است.

همچنین، کرمان با ۱۶ شهرستان قرمز و هرمزگان با ۱۱ شهرستان بیشترین تعداد شهرستان‌های قرمز را در کشور دارند. تهران، سیستان و بلوچستان و فارس نیز هر کدام ۱۰ شهرستان قرمز دارند.

دورکاری ۷۰ درصد کارکنان ادارات تهران از امروز

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران از تغییر رنگ‌بندی کرونایی تهران به قرمز و دورکاری ۷۰ درصدی ادارات از امروز شنبه خبر داد.

غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران اظهار کرد: طبق آخرین وضعیت اعلام‌شده ازسوی ستاد مقابله با کرونای کشور، استان تهران از شنبه ۱۲ تیر در وضعیت قرمز قرار می‌گیرد و بر همین اساس ۷۰ درصد از کارمندان ادارات و مراکز باید به صورت دورکاری به فعالیت بپردازند.

وی ادامه داد: ۳۰ درصد دیگر نیروها نیز باید در محل کار خود حضور یابند و حضوری فعالیت کنند. همچنین مشاغل ضروری نیز به صورت ۵۰ درصد باید فعالیت کنند؛ یعنی ۵۰ درصد به صورت حضوری فعالیت کنند و ۵۰ درصد دیگر نیز باید از دورکار شوند.

عباس پاشا گفت: به دلیل هوشمندسازی که در وضعیت رنگ‌بندی شهرها صورت گرفته، به محض تغییر رنگ یک شهر، محدودیت‌ها و شرایط مصوب‌شده اعمال می‌شود که دورکاری هم از جمله آنهاست. این اتفاق باعث شده تا در صورت تغییر رنگ از سفید به زرد یا زرد به نارنجی یا نارنجی به قرمز و برعکس، شرایط به صورت سیستماتیک تغییر کند و نیازی به ابلاغ آن هم نباشد.

گفتنی است فهرست شهرستان‌های استان تهران که از امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۰ در وضعیت قرمز قرار گرفته‌اد، به این شرح است: تهران، اسلامشهر، بهارستان، پاکدشت، پردیس، دماوند، ری، شمیرانات، فیروزکوه، قرچک و ورامین.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: