تیتر امروز

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

قهرمانی ورزشکاران در مسابقات المپیک بهانه‌ای است برای سران و مقامات کشور‌ها که به قهرمان خود تبریک گفته و او را مورد تقدیر قرار دهند. خواندن نامه مصدق به تختی در ۶۵ سال قبل خالی از لطف نیست.
چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی

آخرین برنامه دیدار ۱۴۰۰ که به بررسی برند سیاسی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ اختصاص داشت، به چالش‌های پیش‌روی برند ابراهیم رئیسی پرداخته است. مردی که حالا ساکن پاستور است!

تامین پایدار برق برای حوزه‌های برگزارکننده کنکور

شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران اعلام کرد: صنعت برق برای تامین برق مراکز برگزاری کنکورسراسری و آزمون‌های پایان ترم دانشگاه‌ها در آماده باش کامل است.

کد خبر: ۹۸۲۷۷
۱۷:۰۹ - ۰۸ تير ۱۴۰۰

امین برق حوزه‌های برگزارکننده کنکور

دیدارنیوز ـ به نقل از شرکت مادرتخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران، این شرکت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در حال حاضر علاوه بر آمادگی کامل نیروگاه‌ها و شبکه‌های انتقال و توزیع برای تأمین برق پایدار، پرسنل این شرکت نیز در تلاش بی‌وقفه هستند.

علاوه بر این در زمان برگزاری کنکورسراسری به دلیل حساسیت موضوع، بیش از ۳ هزار اکیپ عملیاتی، امدادی و برق رسانی در نقاط مختلف شهری و روستایی سراسر کشور مستقر هستند تا در صورت بروز حادثه، در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع نقص شبکه و پایداری برق مشترکان اقدام کنند.


بیشتر بخوانید: قیمت واکسن‌های مشهور کرونا در دنیا


همچنین در این خصوص شرکت‌های توزیع نیروی برق سراسر کشور آماده‌اند تا در صورت نیاز هماهنگی بیشتر را با مراکز برگزاری آزمون به انجام برسانند.

همچنین از همه هموطنان نیز خواسته شده تا با رعایت نکاتی، در پایداری شبکه برق همراهی کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده که تنطیم کولر‌های گازی روی ۲۵درجه، استفاده از دور کند کولر‌های آبی، عدم استفاده از وسایل پرمصرف برقی مانند اتو، بخارشور، لباسشویی، ظرفشویی در فاصله ساعت‌های ۱۲تا۱۸ هر روز، بهره گیری حداکثری از روشنایی طبیعی در روز و خاموش کردن لامپ‌های اضافی در شب مهمترین اقدام برای پایداری شبکه برق است.

برچسب ها: مصرف برق
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: