تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه یک متخصص به مردم

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.
«تنگنا» برنامه ششم ـ قسمت دوم

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئوریسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. احمد زیدآبادی میهمان ششمین برنامه تنگنا بوده است.

کد خبر: ۹۷۵۵۴
۲۳:۱۱ - ۰۳ تير ۱۴۰۰

گفتگو با احمد زیدآبادی

دیدارنیوز ـ حامد شجاعی: حکایت‌ها و تبعات انتخابات پرماجرای سال ۱۳۸۸ پس از دوازده سال همچنان ادامه دارد. بخش دوم گفتگو با احمد زیدآبادی در تنگنای ششم از بحث درباره آن انتخابات آغاز شد. بسیاری از ناظران سیاسی، زیدآبادی را فردی تکرو و غیرتشکیلاتی می‌دانند حال آنکه وی در آن مقطع، به عنوان دبیر کل سازمان ادوار تحکیم وحدت، حزب خود را تبدیل به یکی از حامیان اصلی مهدی کروبی می‌کند. در آن مقطع به زیدآبادی و تشکیلات تحت هدایت او چه گذشت؟


بخش اول مصاحبه با احمدی زیدآبادی را این جا ببینید


بسیاری هم به تاکید زیدآبادی بر دوری از حضور در صحنه انتخابات و سیاست رسمی انتقاد دارند و او را تئورسین هیچ کاری نکردن می‌دانند. در این بخش از گفتگو از او درباره دیدگاه و تحلیل کلی‌اش در مورد راهبردهای عمل سیاسی در ایران معاصر هم پرسیدم.

حضور احمد زیدآبادی در تنگنا در روز‌های نخست آغاز تبلیغات کاندیدا‌های انتخابات ریاست‌جمهوری صورت گرفت و طبیعتا فضای گفتگو متاثر از مساله انتخابات و نتیجه آن نبود.


آرشیو برنامه تنگنا


بخش دوم گفتگو با احمدزیدآبادی را این جا ببینید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه کننده و مجری: حامد شجاعی

مشاورین طرح: حامد سیاسی‌راد، سجاد شجاعی

دکور و تصویر: اشکان اشعریون 

دستیار تولید: محمد بدیعی

تدوین: سجاد پیروانی

کارگردان: علیرضا پوریوسف

برچسب ها: تنگنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر