تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

زن جوان تهرانی که کارگر یک رستوران بود، از آزار و اذیت صاحب رستوران و ضرب و شتم او آن هم مقابل چشمان فرزندش پرده برداشت. متهم در دادگاه کیفری در برابر اتهام از خود دفاع کرد.

کد خبر: ۹۴۵۶۲
۱۲:۵۹ - ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

 

آزار شیطانی گلناز جلوی دخترش/بهروز جلوی چشمان دخترم من را آزار داد!

دیدارنیوز: صاحب رستوران، کارگر جوان را مقابل چشمان فرزند او مورد ضرب و شتم و تجاوز جنسی قرار داد.

اول فروردین ماه امسال درست زمانی که چند ساعت از تحویل سال نو‌ می‌گذشت، زن جوانی به نام گلناز به همراه دختر پنج ساله خود با چشم اشکبار به کلانتری خانی آباد رفت و از صاحب کار خود به اتهام تجاوز و ضرب و شتم شکایت کرد.

رسیدگی به این پرونده در جریان قضایی قرار گرفت و صاحب رستوران با شکایت زن جوان بازداشت شد. متهم هفته گذشته برای دفاع در برابر اتهام وارد شده به شعبه یازدهم دادگاه کیفری رفت.


بهروز جلوی چشمان دخترم من را آزار داد

گلناز در طرح شکایت خود گفت: «مدتی بود که در رستوران جوانی به نام بهروز مشغول کار بودم. این اواخر از او خواسته بودم من را بیمه کند، اما او امروز و فردا می‌کرد. سر همین موضوع با او مشکل پیدا کردم و شب عید هم در حساب کتاب آخر مشکل پیدا کردیم.»

گلناز در ادامه گفت: «در روز‌های پایانی سال چند بار سراغ بهروز رفتم و با او در مورد مشکلم صحبت کردم که فایده نداشت. تا اینکه روز اول عید زمانی که کم کم رستوران در حال تعطیل شدن بود و دیگر کسی در رستوران نبود، باز به آنجا رفتم که با بهروز حرف بزنم. دختر ۵ ساله ام هم همراه بود. بهروز با برخورد خیلی اهانت آمیز شروع کرد به فحاشی و الفاظ رکیک به من نسبت داد. بعد هم جلوی چشم دخترم من را کتک زد. دخترم از دیدن این صحنه‌ها به حدی آشفته شد که حال روحی او کاملا به هم ریخته است. اما ماجرا به همین جا ختم نشد. بهروز من و دخترم را در رستوران حبس کرد و چند ساعت بعد من را مورد تجاوز جنسی قرار داد.»

گلناز در ادامه صحبت هایش گفت: «فساد اخلاقی بهروز قبلا هم به من ثابت شده بود. یک بار وقتی به شدت مشغول کار بودم او از داخل فایل من کلید خانه مان را از کیفم برداشته بود و سر ظهر با یک خانم به خانه من رفته بود که من از این جریان بی خبر بودم و بعدا از طریق همسایه‌ها متوجه ماجرا شدم.»

اتهام تجاوز جنسی را قبول ندارم

بهروز که از مدتی قبل بازداشت است در مقابل قضات شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران در جریان تحقیقات تکمیلی پرونده گفت: «من اتهام تجاوز جنسی را قبول ندارم. گلناز مدتی بود که به بهانه‌های مختلف در رستوران من آبروریزی راه می‌انداخت و برای همین با او درگیر شدم، اما تجاوز به گلناز حقیقت ندارد.»

رسیدگی به این پرونده تا روشن شدن ابعاد پنهان ماجرا در جریان قضایی قرار دارد.

منبع: فرتاک نیوز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار